Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szép napot! 9. hetes kismama...

Szép napot! 9. hetes kismama vagyok 38 éves (volt egy nem kívánt terhesség 20évesen). Elsö baba akit nagyon várnánk, lehetséges hogy a babám ne fejlödjön egyik napról a másikra? Ugyanolyan mint 3 hete az ultrahang szerint.

Figyelt kérdés
Nem vérzek, és már nincs hányingerem, a mellbimbóm sem érzékeny mint azelőtt. Mit tegyek a nöidr azt mondja várjam meg amig a vérzés bekövetkezik! Kétségbeesett vagyok!

#nem fejlödik a baba #vetélés lesz a vége
2014. febr. 21. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehetséges. :( Sajnálom. :(
2014. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordulhat, de az is hogy a nem túl szuper sztk-s ultrahanggal nem jól mérték le, ilyenkor még csak miliméterkről van szó, szóval egy régebbi géppel könnyebb tévedni. Szívhangnak viszont 9 hetesen már erősnek kell lennie. Volt szívhang a legutolsó ultrahangnál?
2014. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%
Uh..Mit fogsz te itt kapni a "volt egy nem kívánt terhesség 20évesen" miatt :/
2014. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
36 Vagyok, velem már kétszer volt ez. Mind a kettőnek rossz vége lett. Az uh annyit látott, hogy a mérete nem változik, én viszont éreztem, hogy az összes tünetem elmúlt. Nálam nem indult meg a spontán vetélés, meg kellett szakítani.
2014. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mit kaphatnék,ha megvert az első férjem és elvetettem :(
2014. febr. 21. 15:52
 6/13 A kérdező kommentje:
Attol tartok hogy nálam is megszakítás lesz,mert már jo pár napja várjuk a drnővel a mensest!
2014. febr. 21. 15:54
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Ne gondolj ilyesmire. Ez nem a régi dolgok folyamodványa. A kor előrehaladtával már nem annyira egyszerű teherbe esni, és a babát kihordani mint húsz évesen. Az önmarcangolást hagyd. Szorítok, hogy legközelebb sikerüljön.
2014. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a lelki támogatást,rám fér
2014. febr. 21. 15:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 19 évesen egy nem kívánt terhességem. Azóta már van egy 3 éves fiam akit 36 évesen szültem, utána egy vetélésem és utána megint terhes lett azóta a kislányom 10 hónapos, őt 38 évesen szültem. Most 39 vagyok és 21 hetes terhes. Üzenem a 7.es válaszolónak, hogy nem minden esetben igaz az, hogy az idő előre haladtával az ember nehezebben esik teherbe és nehezebben hordja ki a babát. Van a környezetemben nem egy huszonéves akinek bizony 3-4 éve nem jön össze a baba és van olyan is akinek a terhessége csupa-csupa komplikáció volt. Sajnálom ami veled történik most, de fel a fejjel, tudom nem könnyű, de simán lehetsz még terhes.
2014. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el másik dokihoz, akár az sztk-ba sima rendelésre. Nem egyszer volt már hibás a gép. Egy ultrahangos véleményre semmiképp se hagyatkozz!!Lehet csak lassabban fejlődik, vagy az előzőnél mértek máshogy!

Drukkolok!

2014. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!