Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Misseb ab után úgy tűnik újra...

Misseb ab után úgy tűnik újra terhes vagyok.3 menzesz jött meg műtét óta. Nagyon félek, hogy még egyszer megtörténik és megműtenek. Azt nem vállalom. Mit tegyek, hogy ne rettegjek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 11. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy első terhességnél nagyon gyakori. Gondolj arra, hogy most minden rendben lesz. Biztosan egészséges vagy és jól vagy, ha ilyen hamar összejött újra. Ne gondolj a rossz dolgokra. A műtét meg sajnos nem olyan, hogy vállalom vagy nem, hanem ha muszáj, akkor muszáj.

De ezen ne is gondolkodj, mert most úgy sem lesz ilyen! :)

2014. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen eszembe jutott, hogy ha a test nem áll készen akkor nem fogant volna meg.. Ez a műtét hát muszáj, de ki szeretne több alkalmat méhkapargatásra? A többi kockázatról ne is beszéljünk.Remélem , hogy minden rendben lesz!Neked van gyerkőc?
2014. márc. 11. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze senki sem vágyik, semmilyen műtétre. Nekem is nemrég volt nőgyógyászati műtétem ciszta miatt.

Pont előtte kezdtünk el próbálkozni a babával. De nem is jött össze, gondolom a ciszta miatt.

Amióta újra próbálkozhatunk, ma jött meg a 2. menstruációm, úgyhogy nekem még nem akar összejönni egyenlőre :(

2014. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ne szomorkodj, szedj vitamint ne is gondolj rá! tudom nehéz én is mindig erre gondolok..Kívánom, hogy áprilisban pozit tesztelj:)
2014. márc. 11. 18:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Nemrég volt vetélésem és a dokim nem engedett kaparást és szépen sikerult kitisztulnom.10 hetes voltam.most éppen van peteérésem és probálkozunk remélem bejon!

Ne gondolj rosszra most biztos rendben lessz minden!Szorítok és magamért is és mindenkiért aki ilyen helyzetben van volt!

2014. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Én is kívánok mindenkinek pozitív tesztet és problémamentes kismamaságot :)
2014. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én is szorítok mindenkinek, sajnos sokan átesünk ezen, de nekem az ad erőt ,hogy mindenkinek sikerül egészséges babát szülnie.Jobban fogjuk értékelni majd a dolgokat:)
2014. márc. 11. 21:14
 8/9 anonim ***** válasza:
az én történetem ugyanez volt, műtét aggódás... nekem a 4-dik hónapban jött össze. 8 hetesen mentem el a dokihoz, de kezem lábam remegett, miközben vettem le a nadrágot. aztán elkezdte mondani szabályos petezsák benne szívhang /na itt az enyém úgy dobogott, hogy szerintem azt is hallotta, na szóval volt szívhang. nagyon boldog voltam, kiléptem a rendelőből férjem a másik oldalon ült az autóba és csak azt látta sírok, szegényke azt hitte baj van. most már 3 éves elmúlt a kisfiam és igazi eleven minden benne van gyerek lett amilyet mindig akartunk. sok szerencsét és ne izgulj sokat biztos rendben lesznek a dolgok. boldog babavárást:)))
2014. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
észre vettem ma , hogy a jobb csípőlapátomnál fájt.remélem nem azért mert nem méhen belül van..hajlamos vagyok ilyenekről olvasni.
2014. márc. 16. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!