Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után milyen volt az...

Vetélés után milyen volt az azt követő 3 menzeszed? Hanyadik napra jöttek meg és meddig tartottak? Bővebb vagy kevesebb volt a megszokottnál?

Figyelt kérdés
Ha eltértek kb mikorra rendeződött a ciklusod?

2014. márc. 27. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első vetélésem után bekavarodott. Azt hiszem nem tisztultam ki eléggé. De a menszim állaga is ezt mutatta. 2 nap barnázás, 1 nap nagyon nagyon gyenge, következő másfél nap ömlött belőlem, aztán mintha elvágták volna. De valami azért volt, hogy nehogy már jó legyen. Barnázással együtt 9 napig tartott általában. 26-30 napra jött meg, de ezek szinte mindig szabályosan így követték egymást. 5 hónapig ez ment, aztán megint terhes lettem, de sajnos az a terhesség is elhalt, de azt már kaparással fejezték be. Az első menszim 32 napra jött meg, és még csak most vagyok a második ciklus közepén, de már az első menszi mutatta, hogy vissza fogok állni-remélem. Állaga és lefolyása is olyan volt, mint előtte. 5 napig tartott, nem volt barnázás, és épp ma vagyok 14. nap és minden jel arra utal, hogy peteérésem van, ami azt jelenti, hogy 14 nap múlva megjön, tehát szépen 28 napos lesz a ciklus. Előzőleg is 28-29 napos volt, így visszaáll eredetibe:D

Nem tudom mennyi idő kellett volna, hogy az első vetélés után rendeződjek, ha 5 hónap nem volt elég.

Neked már lement az első három, vagy még előtte állsz? Milyenek voltak menszik, ha voltak már?

2014. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első a vetélés után 28 napra jött meg, utána 27-28 napra a következők. Ugyanolyan mennyiség volt mint előtte.
2014. márc. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem kavarodott be, ugyanugy 28naponként megjött!
2014. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!