Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt mar valaki olyan helyzetb...

Volt mar valaki olyan helyzetben hogy a megbeszelt idopontnal (kaparas) hamarabb par nappal elkezdett spontan elvetelni?

Figyelt kérdés
Nem kis verzesrol van szo hanem eros darabosrol. Delutantol vagyok igy kb, es most nem tudom mi legyen, normalis? Azota is ennyire verzek. A hasam gorcsol. Ha nem lehet nagy baj pl. elverzes akkor nem szeretnem folkelteni a kislanyom es magammal elcipelni az ugyeletre.
2014. máj. 6. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Én még sosem vetéltem és nem is akartam abortálni egyetlen gyermekemet sem...

Fordulj orvoshoz!

2014. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen.9 héten kiderült,hogy nincs szívhang :( a doki csütörtöki napra előjegyzett befejezésre és szerdán éjjel megindult a spontán vetélés,hatalmas görcsök,nagy mennyiségű vérzés,végül kilökődött maga az elhalt embrió öklömnyi szövetdarab kíséretében.Nagyon legyengültem,el is ájultam a vérveszteségtől,nagyon meg is ijedtem,beértünk a kórházba,ahol megnéztek és közölte a doki,hogy annyiból volt szerencsés ez az egész,hogy nem kell műszeres beavatkozás,mert minden kiürült,így nem kell 6 hónapot várni a következő terhességgel.Viszont ott kellett maradnom transzfúzióra.Nem volt egy leányálom ez a görcsös őrület,úgyhogy aki így jár az menjen be az ügyeletre.
2014. máj. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!