Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 37.5 a hőm missed ab után 4...

37.5 a hőm missed ab után 4 nappal. Aggódjak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 18:08
 1/9 A kérdező kommentje:
begyulladtam?nem vérzek műtét másnapja óta csak enyhe barna.
2013. dec. 2. 18:13
 2/9 anonim ***** válasza:
orvos mit mond?
2013. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
annyit mondott ha lázas lennék és darabos vérzés menjek vissza.de annyi rosszat olvastam, hogy vkinek megalvadt és még egyszer meg kellett műteni.én még egy ilyet nem tudok végig csinálni..:(
2013. dec. 2. 18:43
 4/9 anonim ***** válasza:

a 37,5 még nem magas láz, ne aggódj, ezzel még nem kell orvoshoz menni.


a netet pedig szerintem ne olvasgasd, ott mindenféle rossz dolgok vannak leírva, amik megijesztenek. Feleslegesen ne stresszeld magad.


Ha begyulladt volna valami, akkor magas, 38 fölötti láz, és erős görcsök jelentkeznek.


Pihenj és igyál sok folyadékot!

2013. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utolsó: hát próbálok nem olvasni csak kíváncsi vagyok.igazából a műtét másnapján sem véreztem csak barnás.ma újra egy kis barnás.csüt.volt a műtétem..enyhe görcs szerűt érzek.pihengetek de azt sem merek mert mi van ha tényleg nem tudok rendesen ürülni.nagyon félek .
2013. dec. 2. 19:08
 6/9 A kérdező kommentje:
előre hajolok akk fáj.
2013. dec. 2. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt utána pár napig seblázam, de nem ment 38 fölé.
2013. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nekem is az lehet?
2013. dec. 2. 22:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem azt mondták, hogy csak 38 feletti hővel menjek vissza, de azzal is csak akkor, ha két napnál tovább tart a láz. Szóval ne aggódj! De ha nagyon félsz, akkor hívd fel a dokid vagy az ambulanciát, meg fogják mondani, mit tegyél!


Jobbulást neked!

2013. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!