Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 10 nappal hamarabb jött meg a...

Mazsitádé kérdése:

10 nappal hamarabb jött meg a menstruációm, ami rendszeres szokott lenni. Ez lehetett vetélés? A többi lent.

Figyelt kérdés
Babát tervezünk,március 18-án volt egy HSG-m.(Petevezeték átjárhatósági vizsg.)Minden oké volt,utánna rendesen megvolt,majd májusban 5-én kellett volna megjönnie,de megjött 1-én.Utánna voltunk többször együtt,picit furán is éreztem magam,hasfájás,sok pisilés,cicifeszüles...De 20-án megjött..Nagyon...30-án kellett volna.Mi lehet ez?Két napig inzenzíven,utánna épphogy,de a hasam fájdogál még mindig.Köszönöm a válaszokat előre is.A.

#terhesség #vetélés #Korábbi menstruáció
2014. máj. 24. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:

A vetélés nem ilyen. A vetélés olyan, hogy felállsz a ágyból, és olyan fájdalmat érzel a méhedben, hasadban, hüvelyedben, amit még soha. Hogy elönt a vér, és beleájulsz, elszédülsz tőle. Nekem ilyen volt.


Csak hamarabb megjött egyszerűen, és kicsit erősebb, mint szokott. Nyugi.

2014. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Amint lehet azért felkeresem a nőgyógyászom...Nem aggódom,csak furcsának találom,mert soha nem volt még ilyen.
2014. máj. 25. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Én két-három hetesen(!) vetéltem el. Hegterhesség volt és gondolom nm kapott elég tápanyagot. Pont két menstruáció között. Csak azt éreztem valami erősen folyik, majd láttam, hogy vér. Semmim nem fájt.

No, amikor 9 hetesen vetéltem el, az fájt nagyon.

2014. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(Tesztet kellett csinálnom és pozitív lett)
2014. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cicaamicaa93 válasza:
Kedves Kérdező, mi lett aztán? Én most hasonló helyzetben vagyok, 10 nappal jött meg hamarabb és sokkal kevesebb és rövidebb ideig tartott, mint szokott (5-7 nap helyett 2)
2018. okt. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!