Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetéltél már el életed során?

Vetéltél már el életed során?

Figyelt kérdés
Hányszor vetél el egy nő élete során általában az első bébi születése előtt vagy után? Miért történhet ez meg? Milyen jelei vannak a vetélésnek? Hogyan történik? Mennyi idős koráig lehetséges vetélés (hónap)?

2014. jún. 1. 15:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó vagyok.A mensim is fix,28-30 napos.Ez minden terhesség előtt és után így volt,így is van a mai napig.Holott nem vagyok "mai gyerek",lassan 42 éves leszek...
2014. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

3gyermekem született, és előttük volt egy vetélésem. Akkor ismerkedtünk meg párommal és nagyon hirtelen összehoztunk egy bébit. Először megijedtünk, hogy úúú most mi lesz, utána már örültünk neki, de addigra elment magától, még nem voltam 6hetes sem. A dokinál akinél voltam, mondta, hogy valószínűleg terhesség, de már akkor mondta, hogy nem valószínű, hogy maradni fog- készüljek fel rá. Magától kitisztult, nem volt műtét. Biztos oka volt.

Azóta a párom a férjem, és utána születtek a gyerekek sorban, köztük - utánuk nem volt semmi más.

2014. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Minden választ nagyon szépen köszönök! Irtózatosan sajnálom,hogy ennyi embernek nem sikerült elsőre a baba,illetve elvesztettétek őket.:(
2014. jún. 6. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!