Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után menstruáció?

Missed ab után menstruáció?

Figyelt kérdés

Május 9-én volt a műtét, mai nappal (25 napra rá) megjött a menstruációm.

Ma reggel felkeltem, nagyon belenyilalt a hasamba egy fájdalom, aztán láttam, hogy megjött. Most kicsit szédülök, remegek, nyomott vagyok. Ez normális?



2014. jún. 4. 10:12
 1/2 Margit84 ***** válasza:
Arra már nem emlékszem, hogy normális-e amit írsz te. De az biztos, hogy nagyon erős fájdalom és görcs kísérte, és utána mindhárom alkalommal olyan mennyiségben volt meg, hogy max másfél óránként cserélnem kellett, hogy ne áztassam totál el a ruhámat is.
2014. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ápr. 29-én volt a műtét, és rá 23 nappal megjött. Nagyon görcsöltem, nagyon fájt, nem tudtam kiegyenesedni 1 óra hosszáig.

Nekem azt mondták, normális, nem kirívó jelenség.

2014. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!