Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy létezik az, hogy egy 8...

Hogy létezik az, hogy egy 8 hetes magzat nyom nélkül felszívódik?

Figyelt kérdés

Volt egy vetélésem 6 évvel ezelőtt, a 10. héten vérzéssel kezdődött, aztán műszeres befejezés is kellett.

A legutóbbi terhességemnél (spontán) ikrek fogantak, ami a 6. héten derült ki, és mindkettőjüknél volt már szívverés. Az orvosom mondta, hogy még bármi lehet, és végül 4 hétre rá már csak az egyik picikém volt ott.:(

Egyszerűen nem értem, hogy ebben az esetben hogyan lehetséges az, hogy egy ilyen idős magzat nyom nélkül eltűnik? Amikor más esetben legtöbbször műteni kell egy missed ab-ot?


2014. júl. 18. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ezt en sem ertem, de ilyanrol tobbszor olvastam. Foleg ikerterhessegnel gyakori, hogy egyikuk nyom nelkul felszivodik, esetleg pici barnazas, verzes utan mar csak egyet talalnak. Nagyon sajnalom, ami veled tortent. Gyaszold meg a picit, aki eltunt. Kivanom, hogy egeszseges, sikeres terhessegedbol gyonyoru babad szulessen!
2014. júl. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, azóta már megszületett egészségesen a gyönyörű kisfiam.:) De sokat gondolok a kistestvérére.:(

Épp ez legfurább, semmi jele (vérzés, barnázás, görcs) nem volt.

2014. júl. 18. 09:35
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Akkor gratulalok a kisfiadhoz! Tudod, en hiszek a sorsban. Ha esetleg kesobb meg babat terveztek, a pici lelek vissza fog jonni hozzatok! Sajnos az en elso terhessegem is vetelesben vegzodott, a heten mutottek. :( Habar nem vagyok kifejezetten vallasos, imadkoztam es mondtam a pici leleknek, hogy visszavarjuk ot sok-sok szeretettel, amig anyu felkesziti a testet a sikeres terhessegre. Hiszek abban, hogy a lelek kivalasztja a szuleit. Ha pedig kesobb bem tudnatok/akarnatok ujabb babat vallalni, akkor koszonj el tole es magyarazd el neki, miert dontottetek igy es hogy azert nagyon szeretitek.

Bocsanat, tudom, nem valasz ez az eredeti kerdesedre, de hatha segit. Akarhogy is tortenik, az embernek/anyanak (es apanak) fel kell tudnia dolgozni a veszteseget.

2014. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztató szavakat, és együttérzésem a picikédhez. Szívből kívánom, hogy mielőbb visszatérjen hozzátok, egészségesen, még tökéletesebben! :)
2014. júl. 18. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!