Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 7 hetes terhes vagyok, ma...

7 hetes terhes vagyok, ma reggel vérzésre ébredtem, nagy a kockázat hogy elvetélek?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra ébredtem hogy vérzek, nem bőséges, de nem is mondanám kevésnek. Elmentem egyből a kórházba, az orvos annyit mondott hogy mivel úgyse szeretném megtartani, csak akkor fektetnek be ha a baba nem él, mert ha még él akkor nincs értelme bent tartani... A baba életjelensége kimutatható, pöttyökben vérzek, illetve görcsöl a hasam is. Nem egészen tisztán értettem az orvost hogy most azt kellene várnom hogy haljon meg a magzat??? Kicsit ez durva nekem, az abortuszra is csak nagyon nehezen tudtam lelkileg rávenni magam, de az hogy azt kelljen várnom hogy mikor megy el magától elég ijesztően hangzik. Valakinek tapasztalata van erről? Tényleg most el fogok vetélni? Az orvosom semmi konkrét dolgot nem mondott.
2014. júl. 29. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, de talán mégis más lesz neked a tudat, hogy elment, mert akkor valószínűleg valami baja volt, minthogy te döntöttél az életéről, ha így is úgy is el "kell", hogy menjen.
2014. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia. Az hogy vérzel , az nem azt jelenti hogy vetélni fogsz. Kb 7 hetes voltam én is mikor véreztem , elmentem dokihoz és semmi nem volt. nem is tudták hogy mitől. Azóta megszületett egészséges baba.Szerintem az orvosod arra utalt , hogy mivel a babával minden rendben felesleges téged benn tartani.
2014. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló az orvos arra értette hogy fölösleges bent tartani, hogy fölösleges az időt húzni mivel úgysem akarom megtartani. De olvasgattam utána és valóban nem kevés nő vérzett már akinek semmi baja nem volt, és egészséges pici babája volt. Nem tudom, de így is úgy is szörnyű az egész
2014. júl. 29. 15:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de igazából nem mindegy?!Talán a sors "kegyes" Hozzád,és nem kell cipelned az ab terhét...és miért vagy ilyen kétségbeesett,hogy "tényleg most el fogok vetélni"?Nem értelek...3 gyerekes
2014. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. hétben volt, szörnyen megilyedtem, ez este történt, reggelre semmi sem volt mármint baj nem volt, azóta 11 honapos a lányom.... de .. mi lett ? elment a baba ? végülis ... igaz mind1.. bár ebben az esetben rén személy szerint azt gondolom h jobb a babának igy ha elment, nem várta meg mig darabokra szaggatják, bocsi, nem értem miért irtad ezt ki, neharagudj, de logikátlan
2014. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem logikátlan, vagyis szerintem nem mert én úgy gondolom hogy míg él addig legyen jól.

Lehet fura az elvem, de míg megvan addig a dohányzásról is leszoktam hogy ne károsítsam szegényt.

Jó most jöhet az hogy vigyázok, vigyázok, és a végén meg megölöm, de sajnos nem tarthatom meg mert nem hiszem hogy mindent tudnék neki biztosítani

2014. júl. 30. 21:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak szeretetet kell neki adnod semmi mást, mi sem tudunk luxust nyujtani a babánkbak, de szeretet annál inkább!!!őszintén tényleg elveteted ? azokután h igy agodsz érte ?? :( ez több mint a semmi, nem vagy közömbös, amig él legyen jól??? kérlek gondolkodj még :( ez nagyon szomorú hogy igy kell végződnie :((
2014. júl. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze csak szeretetet kell adni, eszednél vagy? Sajnálatos az abortusz, de te se gondolod komolyan, hogy elég a szeretet?
2014. júl. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudnál Neki MINDENT megadni!Ezt írod.És ez mit takar?Mert mindenkinek más a minden.200 ezres babakocsit,extra dolgokat?Mert az nem is kell.
2014. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amíg él legyen jól....nagyon morbid vagy.Szerintem nem ez a szeretet és a gondoskodás.Mellesleg az első pár hétben nincs is semmiféle kapcsolat a baba és az anya között,ergo nem is adsz neki semmi jót.Kívánom,hogy ne várja meg,amíg elveszik Tőled,inkább menjen az útjára,és majd olyan emberhez térjen vissza,aki nem csak pár hétig akar Neki jót adni.....
2014. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!