Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Még 2 dolog a missed ab-bal...

Még 2 dolog a missed ab-bal kalpcsolatban? Reggel kell bemenni éhgyomorra, vizet inni lehet? Ha reggel már nem lehet, éjjel meddig lehet? Hozzátartozó ott lehet, ha felrakták a tágítót?

Figyelt kérdés
Nyilván a műtőbe nem jöhet be senki, de előtte és utána ott lehet valaki?
2013. júl. 3. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

műtétek előtt éjfélig lehet inni utána nem, még vizet sem

gondolom a tágítónál nem lehet bent hozzátartozó, de nem volt részem ilyenben, nincs konkrét tapasztalatom

2013. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy felrakják a tágítót, utána kapok egy ágyat. Amíg fekszem, ott lehet valaki? Esetleg nő?

Ha délben van a műtét, akkor is csak előző nap lehet inni? Hogy fogom kibírni, mindig sokat iszom és most nagyon meleg is van? :(

2013. júl. 3. 11:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam igy volt hogy elsőnap tágitottak délután meg jött párom a lányunkkal.

Második nap mütöttek dél-1 körül este meg jöttek értem! Mütét után ihatsz én kb 20 perc után már ittam meg ettem! Éjfélig ihatsz utána már nem, nyugi kibirod!

2013. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. júl. 3. 13:35
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Senki nem hal ehen meg szomjan fel nap alatt. En is atestem ezen.. .minden eszembe jutott csak az nem hogy egyek.
2013. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én sem az evést kérdeztem. Nekem sincs étvágyam.
2013. júl. 3. 18:20
 7/7 A kérdező kommentje:

Okulásul másoknak: a papíron, amit alá kellett írnom az altatással kapcsolatban, az volt, hogy altatás előtt 2-3 órával nem lehet inni. Sőt, nekem megengedték, hogy 2 órával előtte igyak 2 kortyot, mert majdnem rosszul lettem. Enni 6 órával előtte nem lehet a paír szerint, persze nyilván nem bezabálni kell, illetve ilyenkor gondolom másnak sincs étvágya.

Nyiláván ezek csak a rövid, 10 perces altatásra vonatkozó szabályok.

Műtét után 2 órával lehet inni, 3-4 órával enni, ami kötelező, anélkül nem engednek el.

Hozzátartozó nem lehet ott, csak a folyosón, de mivel feküdni kell, sok értelme nincs.

Mindenkinek jobbulást!

2013. júl. 5. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!