Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Pozitív tesztek után késve,...

Pozitív tesztek után késve, de megjött a menzeszem, ez vetélésnek számít?

Figyelt kérdés
1 hetet késett, barnáztam aztán elkezdett picit vérezni, és másnap rendesen megjött a vérzésem. Szóval nem tudom, ez már vetélésnek számít vagy még nem az? Vajon lehet azonnal újra próbálkozni vagy kell szünetet tartani?
2014. júl. 31. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz!!!!

Ha vetélés akkor látnia kell orvosnak!!

2014. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De semmi bajom...ugyanúgy vérzek mint máskor. semmi extra görcs vagy ilyesmi.
2014. júl. 31. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Teszted volt?vagy nem is teszteltél?
2014. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Ja bocs pozi teszted volt..hát elég valószínű. Avetélés sajnos:((..azért dokihoz elmehetnel,mielőtt megint próbálkoztok!
2014. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el orvoshoz!! Akkor is, ha nem vérzel! Jártam már hasonlóan, véreztem, görcsök nélkül, mégsem vetéltem el (szerencsére)!! Tehát, orvos!!! Ha elvetéltél is, akkor is meg kell néznie hasi ultrahanggal, nehogy rosszul tisztulj ki!!!
2014. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam.. vérzés helyett, görcsre gondoltam! Tehát, "akkor is, ha nem GÖRCSÖLSZ!"
2014. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!