Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Milyen jelei vannak egy...

Milyen jelei vannak egy vetelesnek?

Figyelt kérdés
Ugy ertem a verzesen kivul. 12 hetes vagyok. Csak erdekelne, hogy isten ments ha elhal egy baba van valami jele?

2014. jún. 26. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem mindig van jele, de sokszor igen. [link]


Szerintem 12. hét után már felesleges emiatt aggódnod.

Lazíts és élvezd! Keress pozitív dolgokat, nézz babaruhákat, sétálj, kismamajógázz! :)

2014. jún. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. jún. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elso 12 het kockazatos veteles szempontjabol. Ne gondolj ilyenre. Elvezd a babavaras minden percet :)
2014. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam semmi nem volt. Nem mindig van jele. Esetleg annyi, hogy ha voltak tüneteid, és nagyon hirtelen, egycsapásra elmúlnak, az jelentHET bajt, de egyáltalán nem biztos, hogy azért van.
2014. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy nagyon gyenge kis görcs, semmi komolynak nem tűnő...pár órával később egy nagyon kicsi kis vér utána rögtön orvos, ahol kiderült hogy nagy baj van mindent megpróbáltunk de nem sikerült... 20 hétben jártam. Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy bármi olyan lehet a jele rossznak amit korábban nem vagy nem úgy tapasztaltál ahogy addig. Ilyenkor megszólal valami, hogy most menjél az orvoshoz és mindíg hallgass erre a megérzésre. Én is hallgattam... mégsem volt sajnos szerencsénk, merthogy arra még nagyon nagy szükség van. DE NE FÉLJ MERT NÁLADNEM LESZ SEMMI BAJ!!!
2014. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne agyalj ilyeneken! Nem ijesztgetni akarlak, CSAK a kérdésedre válaszolok!


Korai vetélésemnél (9. hétben szívleállás, 11. hétben észrevették UH-n, pár nap múlva műtöttek, missed.), enyhe barnázás, enyhe görcsök voltak a jelek!


Középidős vetélésemnél (20. héten burokrepesztés, Baba egészséges, lepény ciszták miatt nem, a ciszták kidurrantak, bevéreztek, szülés megindult..), barnáztam, de azt nem mondták soha semmilyen vizsgálaton kórosnak, rossznak, gyanúsnak!


Azt pedig nem értem miért mondja mindenki, hogy 12. hét után már nem történhet semmi baj?! Saját példám van rá, hogy a baj bármikor bekövetkezhet, és még csak előzménynek sem kell lennie! Második babámmal veszélyeztetett terhes voltam, mégis 1 hét alatt állandó fekvés mellett kialakult a baj! :( Sajnálom, ha valakit sértettem a válasszal, én csak leírtam azt, hogy mindig kell figyelni minden apró jelre, inkább 1000x menjünk a 40 hét alatt feleslegesen ügyeletre, minthogy baj legyen!


Kedves kérdező! Nagyon-nagyon-nagyon sokat pihenj, a szépre gondolj, ne a rosszra!!! Imádkozom értetek, hogy minden rendben legyen végig!!!! :)

2014. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!