Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Milyen tünetekkel járhat egy...

Milyen tünetekkel járhat egy magzat elhalás a 12. hét után a vérzést és görcsöt leszámítva?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos van, hogy semilyen tünettel nem jár.Barátnőm babájáról a 18 hetes uh-n derült ki, hogy kb 2 hete nem él :-( semmit nem vett észre belőle.
2014. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barnás váladék,vérezgetés.Bár én 10 hetes voltam...
2014. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval ha nincs semmilyen váladék,nem fáj semmim,és nem is érzem magam rosszul,akkor valószínűleg minden rendben.17 hetes vagyok,első baba,már volt 2 vetélésem,és ezért eléggé félek.Főleg,hogy dolgozom is,és fizikai munkát végzek.2 hét múlva kell mennem uh-ra legközelebb.
2014. aug. 20. 16:35
 4/5 P.Alexandra válasza:
Véleményem szerint a fizikai megerőltetést valahogy hanyagolni kéne , mert így nagyobb az esély a baba elveszésére . Sajnos így járt az egyik ismerősöm.
2014. aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hétfon 14/4 hetesen missed ab volt kb 1 hete már nem élt a baba, nekem az elejétol volt barnazasom tehat ez nalam nem volt un. jel.. a barnazason kiul semmit nem ereztem hétfon delelott fél 11-kor elfolyt a magzatvizem, majd okolnyi nagysagu majszeru alvadt ver jott ki bellem babastol... tehat nem feltetlen vannak azonnal jelei de ha barmit eszlelsz azonnal menj dokihoz... sajnos hatalmas fajdalom egy baba elvesztese de tul kell rajta lepni es amint lehet ujra probalkozni kell...ha meg valami erdekel irj privit---
2014. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!