Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez normális eljárás vetélés...

Ez normális eljárás vetélés esetén?

Figyelt kérdés

Nővérem 7 hetesen elkezdett vérezni, 2 napig volt mensruáció-szerű vérzése, darabos, tehát minden bizonnyal elment a baba. 3 nap múlvára volt időpontja a vizsgálatra (szeptember 22.), ott az orvos azt mondta, hogy szerinte is elment a baba, de azért a 30-ai ultrahangra menjen el a biztonság kedvéért.


Vetélés esetén normális az, hogy nem kap azonnali ellátást, mi több, még 100%ig meg sem bizonyosodnak a dologról OTT HELYBEN (ultrahanggal)??


2014. szept. 28. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értem. 22-én nem csinált a dokker uh-ot?
2014. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem csinált, csak megvizsgálta. Ultrahang nem volt, arra 30-ai időpontot kapott már előzőleg is, tehát majd csak akkor tud menni.
2014. szept. 28. 17:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem ment be azonnal a kórházba mikor kezdődött a vérzés???
2014. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a 6ik héten elkezdtem vérezni,bementem az orvoshoz, megvizsgál ,mondta,hogy sajnos ez vetélés nincs mit tenni , uh-ot nem csinált. Azt mondta ha egy héten belül nem szűnik a vérzés akkor menjek vissza mert meg kell műteni.
2014. szept. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szóval akkor normális, hogy nem vizsgálta meg minden lehetséges módon. Ha nem túl indiszkrét a kérdés, kedves 4-es, ez mikor volt, illetve sikerült-e azóta újra teherbe esni?
2014. szept. 29. 15:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez 2010ben történt, azóta van egy 3éve lányom :) nagyon könnyen teherbe estem, és a terhességgel sem volt semmi gond!
2014. szept. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Volna valamilyen tanácsod nekünk, mire figyeljünk oda, esetleg szedjen-e nővérem vmilyen vitamint, neked ajánlottak-e akkor vmit?
2014. szept. 30. 18:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha bármikor hirtelen elöntené a vér, azonnal kórház mert akkor rögtön műteni kell, nem kaptam semmilyen gyógyszert,se vitamint! Ha újra elkezdenek próbálkozni ajánlott a folsav szedése!
2014. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. okt. 1. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!