Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Reménykedjek? Minden orvos...

Reménykedjek? Minden orvos mást mond. Elvileg 9hetes vagyok de már legelőször mondták hogy kisebb 2héttel. Most mi van akkor? 9-7-5hetes a terhesség?

Figyelt kérdés
utolsó menszes 08.08. szeptember 8.pozi teszt.szeptember 18doki(2-3hetesnek látta a babát).októbet 1. másik doki 6-7 hetesnek látta szívhanggal(amit nekem nem mutatott meg) és akkor állítólag 6mm volt.október 10.babánál állítólag nincsen szívhang missed ab...majd másik orvos szerint minden ok mert csak 5hetes körül van.hematóma miatt mentem vissza mert pecsételtem és némi vér is jött..egyik orvos szerint a hematóma rá ment a babára is.egy óra múlva másik doki csak mellette látta és szerinte nincsen baj.
2014. okt. 10. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó menzesszel nagyjából egybevág az 5 hetes terhesség. A 2-3 hetes babát nem értem, nem szokták így mondani, terhességi heteket szoktak, abból meg nincs 2-3 hét, vagyis még nem látható.

Hogy mit látnak uh-on, elég erősen függ a géptől és a szonográfustól. Szerintem reménykedhetsz. Pár nap múlva esetleg elmennék még egy helyre, de kicsit jó pihentetni a dolgokat. Sokat sajnos úgysem lehet tenni a pihenésen kívül. A hematóma közben egyre kisebb lesz, a baba meg nagyobb és erősebb.

2014. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kalkulàtor szerint màr 9hetesnek kellene lennie.de mivel 2héttel később fogant valòszinű az akkor is 7hét.akkor hogy jön ki az 5hét??egyik orvos szerint hét hetes volt.másik szetint csak 5hetes.de akkor hogy lehet hogy az egyik làtott szivhangot,most màr nem làtta.a màsik dzerint meg csak most kell hogy legyen szivhang.a méretekkel is ez van.petezsàk 6mm először.utànna embrio 6mm.majd ma emvrio egyik szerint 7,4mm de nincs szivhang.egy ora mulva masik dokinal embrio 5mm nincs dzivhang???????
2014. okt. 10. 22:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Most néztem, félreolvastam a dátumot, valamiért szeptembernek vettem az utolsó menzeszed. Ne haragudj.

Ha korábban volt szívhang, most meg két doki sem látott, akkor az sajnos tényleg gyanús. De nagyon sok múlik a gépen is. Továbbra is azt mondom, pár napot várj, és utána nézesd meg megint valakivel. Mikorra hívtak vissza?

2014. okt. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az a gyanús hogy volt szívhang most meg nincs
2014. okt. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
pénteken kell visszamennem.csak nem értem hogy lehet az hogy két doki szerint 5-6hetes.a másik szerint meg 7de elhalt..amugy kevés pecsételésem pici vèrzésem van.de az eddig is volt.màs túnetem nincsen
2014. okt. 11. 10:48
 6/11 anonim ***** válasza:

Olyan pici hogy ilyenkor mèg nehèz lemèrni , a hete pedig a mèret alapjàn àlapítjàk meg. Sok függ a gèptől, ràadàsul ha nem vagy nem jól fejlődik akkor is kisebb tehàt kevesebb hetesnek nèzhető. A szikhòlyag meglète ès a pulzàlò elõ szív a mèrvadò mèg a kormeghatàrozàsnàl....

Az hogy milyen tüneted van vagy nincs megint nemjelent semmit, vèrzès nèlkül is leàllhat...

2014. okt. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk egyre jobban el vagyok keseredve,mert még mindig vérzek vagy hogy több van hogy kevesebb.élénk piros néha.de hála görcsöm az nincsen.szerintetek ha mégis csak koraterhesség így megmaradhat?
2014. okt. 11. 14:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze, megmaradhat. Ha nem darabos a vérzés, akkor az jó jel. Az a veszélyes ilyenkor, ha a hematóma a baba fölött van, és nagyon vérzik, mert lesodorhatja. Gondolom, magnéziumot meg valami vérzéscsillapítót kaptál.

A szívhang hiánya az igazán ijesztő, remélem, csak elnézték.

2014. okt. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6os vagyok nekem is volt hematomàm habàr csak 2nap volt kis vèrzèsem, de hatalmas hematomàm volt pont a petezsàk felett , ràadàsul àramlàs is volt benne, kaptam magnèziumot rutascorbint ès progesteront, az orvos azt mondta szinte nincs remeny.....igaz 33hètre született nem egèszen ez miatt de itt szuszog a màsik szobàban :-)

Hamatoma túlvèszelhető szívhang hiàny húzósabb....

2014. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
sziasztok.szombaton sajna elvetéltem itthon.tegnap volt küret.most fekvés....ez van sajna.na de nem adjuk fel!!!köszi mindenkinek a vàladzokat
2014. okt. 13. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!