Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert van hasonlo alkatu...

Miert van hasonlo alkatu varandos noknek, hogy latvanyosan kisebb vagy nagyobb a pocakja ugyan azon a heten a terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
En meg nem vagyok varandos csak nezegetem a youtube-on a feltett videokat a pocakok novekedeserol. Es ott vettem eszre, hogy hasonloan sovany/normal alkatu noknek nagyon nagy kulonbseg lehet a pocak merete teren. Valakinek a 20 heten is alig van pocija valakinek meg a 8-on mar akkora van. Ez most hogy van?
2014. szept. 28. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ ez, nem csak az alkattól. pl. hogy hol tapadt a baba (hátsó fali vagy mellső fal, a hátsó fali később látszik és kisebb is lehet a povaok), első vagy többedik baba-e, (a többedik előbb látszik meg általában) ki hova hízik (aki csak pocakra és máshova nem mennek a kilók, annak nagyobbnak látszik a pocakja mint annak, aki combra, mellre, fenékre is felszedett összesen ugyanannyit mint más ugyanannyit csak hasra), aztán van az a népi megfigyelsé, hogy a lányos meg a fiús pocakok is mások.
2014. szept. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oh. ok. Koszi a valaszt. Ezeket nem tudtam. :)
2014. szept. 28. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!