Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy zajlik a vetélés? Lehet...

Hogy zajlik a vetélés? Lehet hogy az utcán elönt a vér? Vagy fokozatosan jön, előbb görcsökkel jelez?

Figyelt kérdés
Tudom szomorú dolog a vetélés, de mindemellett kínos is lehet ha az utcán elönt a vér, és egyesek azt gondolják idióta nő elfelejtett tampont cserélni... Vagy a görcs, fájdalom mindenképp előbb jön?
2014. okt. 15. 07:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Legkevésbé a kinossag fog az eszedben járni.... Lehet görcs, fájdalom, lehet spontán vérzés, barmi
2014. okt. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. lehet elötte görcs, de lehet olyan is, hoyg egyböl elönt a vér.


2. Ha neked ezzel kapcsolatban az a bajod, hogy mit szólnak az utcán, akkor nagyon éretlen vagy


3. Normál nönek sokkal nagyobb probléma, hogy elveszíti a gyerekét, mint a mások véleménye

2014. okt. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy így, vagy úgy. De, kit érdekel egy ilyen helyzetben, hogy mit gondolnak mások? Ilyen alapon aggódhatsz, hogy mi van, ha elfolyik a magzatvíz? Akkor azt hiszik, hogy bepisiltél.
2014. okt. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem hirtelen elöntött a vér.
2014. okt. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Normál nő vagyok és nem éretlen, csak mindig rettegtem a kínos helyzetektől, ez gyermekkoromban alakult már ki. Van már 2 gyermekem, nagyon sajnálnám ha elveszíteném a harmadikat megszületése előtt, de attól még lehetnek más aggodalmaim is nem? A második terhességemnél addig hordtam betétet, amíg nem volt pocakom, hátha elönt a vér. Barátnőm is legyintett és lebeszélt róla, mert szerinte így csak bevonzom a rosszat, így most nincs betét, de para van ...
2014. okt. 15. 08:06
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja a magzatvíz megint más, nyilvánvaló hogy egy óriási pocakos kismamánál nem a bepisilésre gondol egy kívülálló.
2014. okt. 15. 08:07
 7/10 anonim ***** válasza:
De, éretlen vagy, kit érdekel egy kívülálló?
2014. okt. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel leültem a wc-re pisilni, majd a törlésnél éreztem,hogy valami nem oké, erősen véreztem. Ismerősöm a 9héten vetélt el az után öntötte el a vér,de nagyon. Amúgy ha akkora mennyiségű vér távozik és ráadásul hirtelen, akkor azt a betét nem fogja fel, vetéléskor pl én is többször átáztam,mert akkora adagokban és hirtelen jött a vér.
2014. okt. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nalam olyan hirtelen jott semmi elojel nelkul,hirtelen iszonyatosan elkezdtem verezni,eleg erosen sajnos.Bar vendegsegben tirtent,de nem azzal foglalkoztam,hogy ki nez.Hidd el,nem az erdekelne ott es akkor,persze ne tortenjen ilyen,ugyhogy meg ha tenyleg aggodalmas is vagy,akkor se agyalj ezen. Udv.
2014. okt. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vasárnap reggel kezdtem el egy picit vérezni, meg a derekam fájt. Délutánra szülinapi buliba voltunk hivatalosak. Beadtam a lányunkat, majd bementünk a kórházba. Nem csináltak semmit, így én visszamentem a "bulib". Mivel a lányom kis barátjának volt a szülinapja, próbáltam nem arra koncentrálni, hogy éppen mi történik velem. Többször mentem wc-re, nehogy elázzak, de szerencsére nem volt erős a vérzés. Hétfőn elmentem dolgozni, de én is attól féltem, hogy el fog önteni ott a vér és igen, eszembe jutott nekem is, hogy elég kínos lenne. Borzalmasan fájt a derekam és amikor a hasam is elkezdett, akkor inkább hazamentem. Itthon sűrűn mentem wc-re és minden egyes alkalommal éreztem ahogy az alvadt vérdarabok csúsznak ki belőlem. Borzalmas volt.:( Ez 3 hónapja volt, de már túl tettem magam rajta. Szerencsére műtét sem kellett, kitisztultam.
2014. nov. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!