Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vetélés hogy kezdödik...

A vetélés hogy kezdödik hirtelen vagy fokozatosan vérzik, görcsöl? Nekem van egy kis rozsaszin folyás lehet abbol baj?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem szerencsére nem volt vetélésem, de a középső babával kb. a 8-9. héten volt egy kis, pár napig tartó rózsaszínes folyásom. A dokim azt mondta, hogy ameddig nem igazi véres színű, addig nincs baj.
2008. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Semmi baj még ha csak rózsaszín! Legfontosabb hogy feküdj le azzonal pocod fel a lábaid és ha egyedül vagy otthon hívj valakit társaságnak ha baj lenne. A vetélés kisebb-nagyobb görcsökkel kezdődik majd először barnás aztán erős piros színű lesz a vérzés. Végül akár szövetdarabkák is ürülhetnek. De akkor AZONNAL irány a legközelebbi kórház!! Akár mentővel is. Reméljük nálad nem ilyenről van szó. Jó egészséget nektek!
2008. jún. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia!Szerintem ne várj semmire,menj el az orvoshoz.Én májusban veszitettem el a babámat sajnos,és először csak egy pici rózsaszin volt.Azonnal mentem a dokihoz és már nem volt szivhangja.A görcsök csak később kezdődtek végül műszeresen be kellett fejezni.Ne ijedj meg nem biztos hogy baj van mert ebben az időszakban a hormonváltozások is okozhatják ezt de azért mihamarabb nézesd meg.Sok szerencsét!!!
2008. jún. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sajnos tavaly februárban játam ugyanúgy mint az előttem szóló!Nekem is rózsaszínű kevés folyással kezdődőtt,kaptam rá gyógyszert de már késő volt!Másnap egyre erősödött a vérzés,jöttek a görcsök és a szövetdarabok!Missed ab lett a vége sajnos!

Menj orvoshoz,vagy akár kórházba!!!!!!!Egy percig se halaszgasd!!!

2012. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!