Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 40-es sorstarsaim, tudtok par...

40-es sorstarsaim, tudtok par vigasztalo szot mondani a tortenetemhez? 29 hetesen vesztettem el eletem elso magzatat.

Figyelt kérdés
Iszonyu erzes, nagyon hianyzik. Elkepzeltem a mosolyat, az oleleset, a hangjat, az arcat. Sosem fogom megismerni, sosem fogom megmutatni a vilagot neki.Meghalt, talan mert nem vigyaztam ra elegge? Talan mert nem akartam elegge? Talan mert nem voltam eleg jo neki, hogy engem valasszon edesanyjanak? Meghalt bennem, anelkul hogy hosszu ideig eszrevegyem. Megszultem, de sosem hallottam felsirni es sosem lattam az arcat, mert azt mondtak jobb ha nem. Nem voltam eleg eros hozza. Nemsokara temetunk dragam. Lesz, meg gyermekem utanad?
2014. okt. 19. 19:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Rettenetesen sajnálom :(
2014. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Nem tudom mit érezhetsz, tudom nem vigasz amit írok. Én abban hiszek,hogy vannak dolgok, amiket át kell élnie az embernek valamiért. Lehet jó vagy rossz,valamiért meg kell élned és tapasztalnod. Őszintén remélem, hogy teljesül a vágyad és boldog anyuka leszel egyszer.
2014. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Sajnálom :( Én még nem vesztettem el babát, de sajnos nem is jött össze még soha. És nagyon félek, hogy már nem is lehet, én is közelítek a 40 felé.

Biztosan nem azért történt, mert nem vagy elég jó, vagy nem vigyáztál volna rá eléggé.

Nem tudom, mi segíthet ilyenkor. Nehéz feldolgozni (saját magam is tudom) hogy másoknak milyen könnyen sikerülnek egymás után a babák. Van, akiknek meg nem adatik meg, vagy nem könnyen jön össze, pedig nagyon megérdemelnék.

Kitartás! Remélem, van valaki melletted, aki segít átvészelni ezt az időszakot.

2014. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon sajnálom. :( Mivel én is átéltem, teljesen együttérzek veled. Nálam fiatalabb volt a magzat, és akkor voltam 35 éves. Iszonyú fájdalom ez, el se lehet mondani mekkora. Én akkor azt gondoltam, biztos a sors nem akart nekem gyereket adni, hát akkor majd szeretem a testvéreim és a barátaim gyerekét. :) De 3 hónap múlva megkaptam az én kis "ajándékomat", aki azóta 6 éves már. :) Orvosom azt mondta, hogy egy terhesség után a méh "emlékszik" arra, mit kell tennie egy magzat megtermékenyülése és beágyazódása után.. én elhittem neki. Hány éves vagy egyébként?
2014. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat, mindenki sokat segit aki csak egy kicsit is egyutt erez velem. 39 eves vagyok, es szerencsere nagyon konnyen teherbe estem. Minden olyan szep volt, olyan felhotlen. Ezert is volt sokkolo hogy mult heten egyszeruen nem volt szivhangja a kisbabamnak. Nincs semmi magyarazat, csak az uresseg es a fajdalom. A parom velem van es sokat segit. Nelkule nem birnam.
2014. okt. 19. 20:34
 6/24 anonim ***** válasza:
Szia. Az utolsó válaszoló vagyok megint. Szerintem lesz még babátok! Gondolom azért lesz valami kivizsgálás, hogy mi történt... :( Aztán mondja meg majd a doki, hogy hogyan tovább, lehet, neked is kell majd valamilyen erősítő kezelés... De most a gyász időszaka van... nem tud az ember ezen túllépni jó sokáig... :(
2014. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon sajnálom :( Nekem vetélésem volt,az is iszonyú fájdalom, el sem tudom képzelni te mit érezhetsz :( Sok erőt és ngyon remélem hogy lesz egészséges kisbabád!
2014. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

KEdves Sorstársam!

Május 1-én szültem meg a 25 hetes babámat. Holtan. Én sem vettem észre, hogy nem él.

Most 5 hetes vagyok, és nálam is bejött az a tézis, miszerint ilyenkor hamarabb esünk teherbe. Sok sikert!

2014. okt. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ami veled történt, ilyenkor minden vígasztalás üres szónak hangzik. Nekem nem volt még vetélésem, de anno az anyukám 24 hetes magzatát vesztette el 38 éves korában. 40 éves volt, amikor megszülettem én, egészségesen.
2014. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! :( Sok erőt kívánok Neked a következő időszakhoz!

Én 4 héttel ezelőtt éltem át hasonlót, csak a mi kisbabánk fiatalabb volt. 22 hetesen halt meg a méhemben. Mi előtte 2 héttel tudtuk meg, hogy ez vár ránk, így napról-napra készültünk lelkileg a legrosszabbra, de így is sokkoló volt, amikor kimondták, hogy nincs már szívhang. :( A legnehezebb a szülés volt. Vajúdó anyukák között, akik pár órával később a kezükben tarthatták kisbabájukat, világra hozni egy halott magzatot. :(


Torch vizsgálatot csinált az orvosod? Abból kiderülhet, hogy esetleg egy méhen belüli fertőzés okozta-e a kisbabád halálát. Illetve a szövettan, ami még adhat választ.

A 29. hétig minden rendben volt?

2014. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!