Nagyon ciki meddőségiben színt vallani ha volt 2 abortuszotok 10 éve? Elég visszás tudom de elhenyagolható vagy el kell mondani?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 15:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Cikis, de el kell mondanod!
2014. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Elkell mondani mindenképp..és nem csak úgy hanem lehet,hozzá köze is!!még terhesség esetén is elkell mondani mert akár egy abortusznak is lehetnek késöbb következményei!!ciki én tudom de nem véletlen kérdezik!!
2014. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
36%
remélem ez valami kamu kérdés és senki nem ilyen buta
2014. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Értitek csak ciki hogy akkor elveteti valaki most meg küzd. Mostani eszemmel megtartanám csak akkor anyám pasim mindenki azt mondta el kell vetetni ...félek hogy megszégyenülök .meg a papírok sincsenek már meg ez baj?
2014. okt. 18. 15:41
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Mindenképp el kell mondani, sőt, ha jól emlékszem kérdezik is, hogy volt-e abortuszod, vetélésed, méhen kívüli terhességed.

Ha már terhes leszel a védőnő is kérdezni fogja.

Fontos ezt tudniuk, főleg, ha te vagy a meddő, nem a párod.

2014. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%
Hát azt hiszem erre mondják,hogy Isten nem ver bottal...
2014. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
12%

Ezek nem úgyis rajt vannak a beteg kartonon?

Szóval úgyis tudni fogja.

2014. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

5-ös vagyok!

Most komolyan! Miért lettem lepontozva? Aki így döntött írja már le, hogy mi nem volt hasznos a válaszomban?

Soha nem volt abortuszom, más miatt jártunk meddőségibe!

Nem is értem ezt....

2014. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Manka68 ***** válasza:
78%

Nincsenek rajta a kartonon, vagy ha igen, csak a kórházban, ahol történt a dolog. Hacsak ki nem dobták azóta.

Sajnos a magyar egészségügy még nem tart ott, hogy a betegek adatait megosszák.

És el kell mondani, hiszen előfordulhat, hogy közrejátszik a meddőség kialakulásában. Egyébként nem csak azt, hanem minden komolyabb betegséget, műtétet be kell vallani. Tényleg nem véletlenül kérdezik.

2014. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%
Mivel elég valószínű, hogy a mostani meddőség az abortuszok következménye, és a későbbi terhesség lefolyásában is okozhat komplikációkat, a saját és leendő gyermeked érdeke, hogy ne hallgasd el. Akkor nem jutott ez eszedbe, mikor 2x besikerült? Az már nem lehetett szerencsétlen véletlenek összjátéka.
2014. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!