Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Aki vérrög miatt vetélt el,...

Aki vérrög miatt vetélt el, van itt olyan? Meddig tartott missed ab vagy spontán vetélés után a darabos vérzés? Esetleg akinek megmaradt a baba és sokat vérzett mellette vérrög miatt?

Figyelt kérdés
Egy hete volt missed ab-om, akkor voltam 7 hetes. Vérrög miatt halt el az embrió. Utána egyre kevesebb vér volt, de vasárnap este elöntött a vér megint, nagy darabokkal és azóta minden este. Most éjjel többször kellett bugyit, betétet cserélnem. Ma akarok dokihoz menni mert lesz magánrendelése, de érdekelne hogy másnál hogy alakult ez a vérzés? Mit kapott rá?
2014. okt. 29. 06:50
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem trombózisom van idén áprilisban diagnosztizállták, majd májusban áttestem egy vérrogoket eltavolito muteten de egy mégis megmaradt, július elején tudtam meg hogy 5 hetes terhes vagyok.. tehát ahogy haza jottem a korhazbol mutet utan azonnal teherbe este.. persze igen elismerem ez nagy hiba volt reszemrol is mert nem csak a baba hanem az én életemet is veszelyeztette ez a terhesség az elején minden szépen alakult heparin injekciót szúrtam majd szept.15.-én 14/4 hetesen elvetéltem (missed ab), utána nekem is darabos eros verzesem volt igaz meg csak egy menzim volt azota.. nekem a nogyogyasz adott ra injekciot, es hematologus javaslatara pedig vérhigitot szedek a rog miatt... egyelore ennyi es majd meglatjuk hogy a kovetkezo menzi milyen lesz bár titkon bízok benne hogy már nem lesz mivel nogyogyaszatilag is minden rendben van tehat probalkozunk tovabb a babaert :)
2014. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!