Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vajon érdemes próbálkozni,...

Vajon érdemes próbálkozni, vagy még várni kell?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elég nagy problémával küzdök. Missed ab műtétem volt, nem fejlődött rendesen a terhesség. Lnyegébe magzat nem is lett,csak petezsák,így a 8. hét körül megműtöttek. Műtét után 33 napra jött meg először,majd 39 napra a 2. menstruációm. Előtte rendszeres szép 28 napos ciklusaim voltak. Az orvos által javasolt 2 hónap már letelt és most tanácstalan vagyok, hogy várni kell e még vagy sem. Lesz egyáltalán rendszeres ciklusom? Gondolom soká ha lesz is. Viszont szeretnék már babát.Belevághatunk már? Volt aki ugyan így volt és sikerült egészséges babát összehozni? Félek attól,hogy a szervezetem még szenved és újra ugyan arra a sorsra jutok,mint korábban. De az orvos szerinti idő meg letelt. Nem tudom mit tegyek...segítsetek kérlek.

2014. okt. 30. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem ugyan ez volt, 3.an jott meg a mensim, es mostmár próbálkozhatunk. 22.-en volt peteérésem, ovu tesztet csináltam.

En is felek egy kicsit, de en hiszek az orvosnak, hogy ettől nem lehet baj! :)

2014. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én ugyan így voltam, mint te. Annyi különbséggel, hogy nekem a 10. héten volt a műtét, és az én orvosom 3 hónapot javasolt. Nekem az előtt se volt rendszeres menzeszem soha így műtét után nekem fel se tűnt szinte az 5-6 napos eltérések.

A javasolt 3 hónap letelte után, úgy döntöttünk megpróbáljuk újra. DE. Semmire nem figyeltünk. Abba hagytam a terhesvitamin szedését, nem csináltam ovu tesztet, teákat se ittam. Teljesen semmire nem figyeltünk, csak egymásra, és akkor mikor csak kedvünk volt.

A következő menzesz már nem jött meg. Először nem is foglalkoztam vele, -ahogy írtam az elején nem volt rendszeres soha- , de amikor már émelyegtem, akkor gondoltam, hogy itt bizony van valaki. Tényleg volt. Azóta 7 hónapos, teljesen egészséges kisfiú. Probléma mentes terhesség volt.

Neked is ezt kívánom. Próbálj megnyugodni.

Mihamarabbi babásodást kívánok.

2014. okt. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves első hozzászóló, neked nagyon nagyon szorítok!


Kedves második hozzászóló, neked meg gratulálok és köszönöm, reményt adtál, lelkes vagyok és megnyugodtam,hogy neki lehet kezdeni :D Már kezdtem félni,hogy komoly gondok lesznek, de akkor így most megnyugodtam :D

2014. okt. 30. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is kezdjetek neki nyugodtan. :)

Én a 22. hétben veszítettem el a babámat, akit megszültem és nekünk 3 ciklust javasolt az orvos. Mi ezt betartjuk, és decemberben belevágunk újra.

2014. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Megjött :( ez a hónap nem jott össze, de nem adjuk fel! :)
2014. nov. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szorítok mindenkinek! Amúgy nem bánom,hogy belekezdtünk (hála nektek) mert már most olyan jó érzés várni,hogy mi lesz, végre nem búslakodom,hanem izgatottan várom, hogy elteljen az az 1-2 hét és számolom a napokat, mint mikor kisgyerekként vártam a karácsonyt :) Azt hittem rettegve fogom várni, de neeeem. Már ennyitől is boldog vagyok :) Bárhogy alakul, majd megírom azért,mert itt kaptam meg azt a lalki fröccsöt ami kimozdított a bizonytalan bánkódásból.
2014. nov. 10. 05:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt jó olvasni! :) Én is próbálok pozitív lenni és inkább előre, mint hátra nézni. Még mindig hihetetlen számomra, hogy a 22. hétben befejeződött a várandósságom, de most csak arra tudok gondolni, hogy minél hamarabb újra beköltözzön a baba a pocakomba és a boldogság a szívembe. Ha csak szomorkodom, attól nem lesz jobb, sőt! Ha lelkileg nem vagyok rendben, akkor a baba is nehezebben jöhet össze. Tehát tiszta fejjel kell az egésznek (újra) nekiállni. Én is alig várom a decembert. Jövő héten kíváncsi leszek, hogy rendben megjön-e a menszesz, ahogy a ciklus.hu írja. Ha igen, akkor bízhatok abban, hogy minden rendben és a testem is felkészült egy újabb kisbabára.
2014. nov. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!