Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma jött meg a mensim mikor...

Beata kinga kérdése:

Ha ma jött meg a mensim mikor érdemes a babával próbálkozni?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapja próbálkozunk most meg 9 napi késett de Kiderült nincs senki :( valaki valamit tud ajánlani?
2014. okt. 29. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
A vérzés utolsó napjától kétnaponta, este, és utána fordulj hasra és aludj! :) Nekem bejött, 2x is elsőre fogantak a babák ezzel a "taktikával" :)
2014. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszii már nagyon elvagyok keseredve mert a férjemmel akarunk közös babát!baj nincs hogy nem lehet mert nekem van egy lassan 2 éves pici lányom a férjem is egésséges csak nem sikerül
2014. okt. 29. 09:36
 3/10 anonim ***** válasza:

én a hőmérős módszert javaslom. regisztrálj a ciklus.hu-n, mérd a testhőd és vezess grafikont. mi is 4 hónapig eredménytelenül próbálkoztunk, aztán ezzel a módszerrel egy hónap alatt összejött.

A lényege hogy tegyél egy hőmérőt a párnád alá és minden reggel ébredés utáni pillanatban mérd meg a hőd a szádban. Peteérés előtti 1-2 hétben 36-36.5 között van, majd hirtelen leesik az ovu napján (ez a leghatékonyabb nap) és utána 2-3 napig fokozatosan emelkedik (ezek szintén termékeny napok) majd utána 37 fok közelébe megy, és ott is marad a következő menzeszig. Ha meg terhes vagy akkor ott is marad.

2014. okt. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sokan írják a hömérözést!nincs 3 napja hogy lement a lázam 4-5 napig tartott de esténként volt a legmagasabb erre mit mondanátok miért volt???beteg nem voltam most 2 napja hogy köhögök szoval az nem okozhatta mert már elöbb voltam lázas ! A köhögés amióta van nem tapasztaltam lázat szoval azt kizártam
2014. okt. 29. 09:43
 5/10 anonim ***** válasza:
fogamzás igazából a két menstruáció közötti félidőben van, lehet máskor is, de kisebb az esély.
2014. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem szoval a szeptember 22 volt meg most meg 29 én jött meg !akkor a következő november végén lesz akkor a kettő között érdemes ??mert mi minden nap egyűtt vagyunk kivétel volt most hogy 3 napig nem volt semi és tegnap voltunk elöször együtt !akkor mit mondtok mi lenne a legjobb két naponta?a Férjem azt hiszi ha minden nap együtt vagyunk nagyobb az esélye
2014. okt. 29. 09:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, minden nap túl sűrű, nem termelődik elég mennyiségre és minőségre sem a spermákból. Kétnaponta bőven jó, és a megtermékenyítés is idő. Nem csak abban az 1-2 órában zajlanak folyamatok, amikor épp csináltátok. A spermiumok odabent, ha jó csapattal indultak, több napig is életképesek. Elég és jobb kétnaponta küldeni az utánpótlást!
2014. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem. Nem 28 napos a ciklusod, így nov 11 és 18 között vagy fogamzóképes-- valószínűleg.
2014. okt. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk elöször együtt 3 napig nem voltunk együtt !!mit ne mondjak sok volt ami jött töle de viszont 3 nap pihi után sokkal jobb volt mint mikor mindenapos !igaz ma mrgjőtt ezért már reménykedni nem fogok ! Majd jön ha akar !
2014. okt. 29. 10:29
 10/10 anonim ***** válasza:

lázról senki sem beszélt, ha lázad volt, az mástól volt

37 fokos testhő még nem láz.

az sem igaz hogy ha minden nap együtt vagytok nagyobb rá az esély. ha csak havi egyszer vagytok együtt de akkor pont jó nap lehet hogy eredményesebbek vagytok :) nem a mennyiség a lényeg hanem hogy jókor legyetek együtt.

Milyen hosszúak általában a ciklusaid? pontosak mindig?

2014. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!