Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mik a jelei annak, ha a méh...

Mik a jelei annak, ha a méh nem ürül ki magától teljesen?

Figyelt kérdés

Ha 7. héten elvetél valaki és nem megy vissza az orvoshoz, akkor honnan fogja tudni, hogy szükség van műszeres befejezésre? Lázzal jár, tudom, de mennyire erős lázzal? Hőemelkedés is számít? Észre fogja venni? A büdös folyás mennyire büdös és milyen erős? Nekem lázam egyáltalán nincs, nem is volt. Én 1,5 hét vérzés után nekem 1,5 hete még mindig van barna folyásom ami kellemetlen szagú, de nem büdös. Szeretném megúszni a műtétet, de nem tudom honnan lehet tudni, ha nem ürül ki a méh magától teljesen. 2 héttel ezelőtt mondta az orvos, hogy 2 hét múlva menjek vissza, ha látom a jeleket, akkor természetesen azonnal megyek az orvoshoz.



Kérlek ne azt írjátok, hogy menjek el az orvoshoz, mert el fogok menni, azt mondjátok meg, hogy mik lehetnek a jelek, hogy általában mi jelzi, hogy nem ürült ki a méh.


2014. nov. 12. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
most megint ez pepitaban... ha 2 hettel ezelott rendeltek vissza ket het mulvara miert nem mesz el holnap es zarod rovidre a kerdest? nekem 39 fokos lazam volt a csaszarom utan meg se volt szagos a mehem pedig a crp leletem ultra magas gyulladast jelzett. mennyel el szepen es megnezik. nem hinnem h mutetre lenne szukseg de akkor is meg kell nezetni a dolgot.
2014. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért írtam csak ki kérdés formájában is, mert sajnos nem nagyon érkeztek válaszok ahhoz a kérdéshez, ahová odaírtam hozzászólásban. Remélem nem gond. Köszönöm, hogy írtál. El fogok menni, de azért jó lenne tudni, hogy mire számítsak.
2014. nov. 12. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!