Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a nem vártam, a mellem...

Késik a nem vártam, a mellem nagyon fáj, a mellbimbóm "kemény". A menzesz jelei nem jelentkeznek, a mellem kivételével, de a fájás teljesen más, mert kb majd le szakad érzésem van. Lehetséges a baba?

Figyelt kérdés

tapasztalat valakinek,járt hasonlóan és kiderült,h babás!?

van tesztem,de hajnalba fél5kor pisiltem,de akkor elfelejtettem tesztelni.ha mosw tesztelnék a következő pisiből az jó eredményt mutatna?

2 napja késik egyébként.



2013. dec. 22. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen ha baba van és esélyes hogy baba akkor kimutatja :) drukk:)majd írj mi volt
2013. dec. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tesztelhetsz nyugodtan, ha baba van kimutatja.
2013. dec. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez volf,kulcsontból majd leszakadt a mellem....
2013. dec. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:) remélem,köszi a hozzászólást!

rendben megírom!rem ha az,akk már kimutatja :)

2013. dec. 22. 09:31
 5/12 A kérdező kommentje:
negatív lett a teszt :/
2013. dec. 22. 10:05
 6/12 FKKTorp ***** válasza:
Ne keseredj el, holnap reggel csinálj még egyet és ha még az is negatív akkor se ess kétségbe, hanem két naponta tesztelj, amíg meg nem jön, vagy pozitív nem lesz!
2013. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4 nap van szülinapomig,úgyhogy legközelebb aznap tesztelek,ha addig nem jön meg. :)

türelmesen várakozom.

2013. dec. 22. 11:26
 8/12 anonim ***** válasza:
sok sikert :)
2013. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit nekem 2 nap kèsès uàtàn csak?reggel?volt halvàny pozitív 8 nappal kesőbb erősödött be ,ès mutatta delutan is.
2013. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen tüneteim voltak,fáj a mellem és kemény volt (de most még jobban fáj nem is tudok már hason aludni ) 4napja teszteltem és nagyon erős pozitiv lett ,de nem tudom pontosan nekem hány napja késett mert nem mindig egy időpontra jött meg ! Tesztelj majd első pisiből ,sok sikert hozzá :)
2013. dec. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!