Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Tényleg nem szükséges más...

Tényleg nem szükséges más vizsgálat?

Figyelt kérdés

Két hete volt egy spontán vetélésem. Nagyon korai volt, kb 5 hetes, de nem tudni pontosan, mert nem rendesek a ciklusaim.

Amikor elkezdtem barnázni, bementem a korházba azonnal, ott megvizsgáltak, és csináltak egy hasi ultrahangot, azon csak annyi látszótt, hogy meg van vastagodva a méhnyálkahártya. Azt mondta az orvos, hogy valószínűleg felszívódott. A barnázás után estére véreztem is, szörnyen erős görcsök és darabod vérzésem volt 6 napig(nagyon erős csak 3 napig volt).

Most mentem el a nőgyógyászomhoz, aki elküldött béta-hcg tesztre. A véreredmény 5-ös lett. Azt mondta a doki, ez teljesen normális, ha volt is terhesség, kiürült rendesen és nem szükséges más vizsgálat. Keressem meg, ha nem jön meg a mensim 6 hétre sem. 3 hónapig várjunk, csak utána próbálkozzunk újra.

Valóban nem kell semmi vizsgálat? Jobban megnyugtatott volna egy ultrahang... De ha más is volt így, és nem volt semmi gond utána...



2014. nov. 20. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem 9 hetesen nem volt szívhang,műtöttek,missed ab.

+ hét múlva mentem vissza a szövettan eredményért,de le se sz art senki,annyit mondott a doki 3 hónap múlva lehet próbálkozni.Most megint terhes vagyok,és félek egy újabb vetéléstől,ezért írattam fel Utrogestant.Ehhez is meg kellett volna vizsgálnia valakinek...

2014. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!