Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szükséges még valamilyen...

Szükséges még valamilyen vizsgálat?

Figyelt kérdés

Kétszer voltam már terhes,de sajnos mindkétszer elvesztettem a babát,eddig ismeretlen okokból...

Az orvosommal ma megbeszéltük,hogy elkezdjük a vizsgálatokat,a következőket javasolta:

belgyógyászati,immunológiai valamint genetikai kivizsgálás.

Elegendő-e ennyi vagy ragaszkodjak esetleg más vizsgálathoz is,ami szükségszerű lehet?


2014. jan. 8. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgálat kellene megnézni, hogy a ciklusod egyesnapjain hogyan változik a hormon szinted. Nekem egy baba ment el, a következőnél sárgatesthormont kaptam és ő meg maradt, azóta meg is született. A vizsgálatok attól is függenek hány hetesen vetéltél el, de így is úgy is hormonvizsgálattal kezdik általában.
2014. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! nekem is ez volt engem genetikára,teljes vérvételre,és hemetológiára küldtek!

mondjuk mindent rendben találtak! (7 vetélés nem tudni miért 6-7 hetesen 6év leforgása alatt)

viszont tavaly terhes lettem és most minden rendben márciusban szülök!

a dokim azt mondta ez csoda!

úgyhogy ne keseredj el ! sok sikert

2014. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Nektek!

Kedves utolsó,hihetetlen amin átmentél,minden elismerésem,hogy ilyen erős vagy!

Nagyon boldog babavárást és köszönöm a drukkot,remélem minden rendben lesz nálam is! :)

2014. jan. 8. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!