Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után ki ír ki...

Missed ab műtét után ki ír ki táppénzre? A háziorvos, vagy a kórházban?

Figyelt kérdés
Valamint ha nem akarok utána otthon maradni, hanem mennék dolgozni, akkor a kórházban töltött napra jár táppénz, vagy szabadságot kell kérnem?
2015. jan. 6. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A háziorvos ír ki, és a kórházban töltött napokra is jár táppénz. Sajnálom, én is így jártam.
2015. jan. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hétangyal ***** válasza:
Én egy napot voltam bent, nem írtak ki táppénzre. Még arra az egy napra sem adtak igazolást, én szabadságon voltam. Szóba se került, hogy bárki is kiírna táppénzre.
2015. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok: Nekem egy hétig kórházban kellett maradnom fenyegető vetélés miatt (Duphastont kaptam, de így is elment a baba), és arra értettem, hogy kórházi táppénzem voltam. És mivel néhány hónapon belül ez a 2. vetélésem volt, így kiírattam magam a háziorvossal egy hétre, mert egyik napról a másikra olyan depressziós lettem, hogy igazából az sem érdekelt volna, ha elveszítem a munkám, de végül inkább táppénzre mentem, hogy össze tudjam szedni magam lelkileg.
2015. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Novemberben volt misseb ab műtétem.2 napot a kórház igazolt,a többi napot a háziorvos.táppénzen voltam 8 napot.
2015. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!