Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Annyira félek hogy megint...

Marika2015 kérdése:

Annyira félek hogy megint elhal a tergességem. Félek ujra teherbe esni! Ti mijen gyorsan estetek teherbe missed ab után?

Figyelt kérdés
2014 ben 2-szer estem teherbe az elsövel spontán elvetèltem a másodikkal 7 hetesen mentem orvoshoz mèg vert a kicsi szive azt monták 3 hèt mulva mennyek vissza 10 hetesen mentem de már nem volt sziv hang😔😭 A missed ab után azt monták hogy 8 hetesen elhalt a picikèm. Szörnyü volt meg akartam halni. Èn 10 ève várom erre 2 szer sikerült vègre teherbe esnem de mind kettö elhalt. Nem tudom mi lehet a baj😭
2015. jan. 14. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nov. 6-án volt misses abom, 9 hetesen elhalt. Most jan7en kellett volna megjönnie, de nem jött, aztan tegnap pozitivat teszteltem. Nagyon félek h ujra megtörténik, nem is merem még magam beleélni
2015. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
" Úr isten" Nekem is November 24.-èn volt a mütètem (Missed ab) om. Èn is rettenetesen fèlek nem tudom mi lesz. Szurkolok neked hogy minden rendbe legyen ès hogy babázhas vègre. Tudom milyen èrzès
2015. jan. 14. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2010 május 7-én volt missd. ab-m (10 hetesen halt el a pici). Június 11-én jött meg a menstruációm, és július 19-én pozitívat teszteltem. Megszakítással védekeztünk, mert várnunk kellett volna három hónapot a köv. babával. A kislányom márciusban lesz 4 éves. Most tervezzük a második babát, de félek, bár tudom, nem szabadna. Sajnálom, hogy nem jön össze a baba. :(
2015. jan. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi ujság veled? sikerült azóta újra teherbe esned?
2015. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!