Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed Ab után valaki szedett-...

Missed Ab után valaki szedett-e valamilyen erősítő vitaminokat, esetleg gyógyteákat ivott-e hogy hamarább megjöjjön vagy hogy a, , magzatával, , minden rendben legyen majd?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha a "-t keresed: shift+2
2015. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm de nem keresem mert ezt így szoktam! :) Egyébként nem ez volt a kérdésem!!!!!
2015. jan. 21. 10:44
 3/10 anonim ***** válasza:
December vegen veteltem el,korai sponbtan veteles volt, e honap masodik feletol elkezdtem inni a palastfu teat, hatha segit a sargatest hormon termelodeseben es igy a megtapadasban. Jokat olvastam rola, azert kezdtem el inni.
2015. jan. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3. ! Nagyon sajnálom.. :( Azt hiszem én is elkezdem inni és hátha segít! Köszönöm és mielőbbi babavárást kívánok! :)
2015. jan. 21. 12:35
 5/10 hétangyal ***** válasza:
Én a műtét után pár nappal vettem meg a palástfű, és a pásztortáska teákat. Ezek keverékét iszom naponta kétszer. Mellette szedem a Gravidát egyik nap, a másik nap a folsavat. Ajánlották itt a méhpempőt, az is szedem. Most vagyok a műtét után 26 nappal.
2015. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én multivitamint szedek, semmi mást. Orvosom javasolta, hogy magzatvédő vitamint majd csak akkor kezdjek szedni, ha megtudom, hogy újra terhes vagyok. Szóval nem, nem szedek semmit. Missed Ab előtt egészségesen éltem, szedtem terhesvitamint....mindent....és ez lett. Hát most semmit.
2015. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat! Nos, ki tudja, de ma reggelre eredmény volt! :) Hogy a teáknak köszönhető-e vagy sem...nem tudom de a lényeg h megvan! :)

Egyébként a műtét óta mindent megteszek hogy minél előbb helyre jöjjek. Szedem én is a méhpempőt, a folsavat a Gravidát, gyógyteákat!!! Hajrá mindenkinek fel a fejjel, tudom nehéz hisz' benne vok én is de ha erősek vagyunk, hamarább meggyógyulunk és akkor várhatjuk a következő babáinkat egészségben! ;)Minden jót kívánok nektek!

2015. jan. 23. 10:26
 8/10 hétangyal ***** válasza:
Én sem tudom, hogy a teáknak, és méhpempőnek köszönhetően, de a műtét után 28 napra megjött.
2015. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A műtét után hány hónappal sikerült a pozi?

Nekem tegnap volt a m.ab.műtétem, az orvos mondta hogy 3 hónapot várjunk. Kérdeztem hogy kell-e valami kivizsgálás, azt mondta fölösleges, pedig végig barnáztam (8.hétben ment el), tehát progeszteronom biztos nem volt rendben, azt kivizsgáltatom magamtól.

2015. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azóta sikerült újra teherbe esned? nekem hétfőn volt missed abortuszom, és én is szeretnék szedni vagy inni valamit annak érdekében, hogy minnél hamarabb helyreálljanak a dolgok és újra babát várhassak. tudnátok adni valami tanácsot? mit tapasztaltatok?
2015. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!