Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Három hónapja volt egy művi...

Három hónapja volt egy művi befejezéses vetélésem. Azóta kétszer megjött. Kontrollon mindent rendben találtak? De mégis baj van?

Figyelt kérdés
Ha úgy voltunk együtt hogy orgazmusom volt,véreztem utána. Nem sokat,de élénk piros vér. Hamar elmúlik. Ha nem élvezek el,akkor nincs. De nem fáj semmim,minden normális. Holnap tudom felhívni az orvosom. Valakinek hasonló tapasztalat? Köszönöm
2014. dec. 7. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ilyet nem tapasztaltam.

Szerintem az orgazmusnak nem sok köze lehetett a vérzéshez.

Doki mit mondott?

2014. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta lehet hogy felfázás,ajánlott gyógyszert,tegnap meg is vettük. Azt mondta ha nem múlik el,jövő héten menjek el hozzá. Nekem is furcsa, hogy pont csak akkor volt,ilyet nem tapasztaltam soha. Bár mensi után első és harmadik nap után volt ez,gondoltam hátha ez is befolyásolta,mert most három naposra csökkent az amúgy 7-8 napos mensi...
2014. dec. 9. 05:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Azon kívül nem volt vérzésem,csak az a két alkalom,bizos vagyok benne Hogy amiatt volt.
2014. dec. 9. 05:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy gyulladás volt,elég erős,nem tudni hogy a vetéléshez köze volt-e mert ezelőtt mindent rendben találtak,és én is. Jól beijedtem. Már gyorsan javulok a gyógyszerektől.
2014. dec. 12. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!