Mi tévő legyek? :' (

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most jövök UHról....a helyzet az,hogy mensi szerint 8+4 hetes vagyok,uh szerint 6+3 hetes.

Petezsák 26mm,szikhólyag stimt,crl 7,4

Szívműködés nem látható.Doki szerint már nem is lesz,és valszeg volt,csak 2hete leállt.Pont 2hete nincsenek terhes tünetek sem...annyira féltem ettől.:'(

Holnap reggel kell mennem missed ab-ra.

Nyugodjalak bele?Ebből már ne reméljek jót?



2015. febr. 24. 20:22
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
8%

Mégis mi jót remélhetnél?

Egy halott embrió már nem fog feltámadni benned.

2015. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Hát ha ezt nem mondod hülyé halok meg...

Csak,higy értsd:mivel uh szerint 6hetes így gondoltam hátha lesz még szívhangja.orvos is tévedhet.

2015. febr. 24. 20:27
 3/41 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon sajnálom... :( Az első kisbabám én is elvesztettem. Csak egy erős görcsöm volt, aztán már nem láttam többé dobogni a szívét... Én kb. 9 hetes voltam. Mivel nem véreztem, nem indult meg a vetélés, így én is reménykedtem, hogy hátha tévedés történt, de a doki azt mondta a műtét reggelén, hogy ilyenkor már túl nagy ahhoz, hogy "elnézzék".

Ha bizonytalan vagy, inkább menj el egy másik dokihoz, ha ő is ugyanezt mondja, akkor sajnos nincs remény. :( De a lelked talán megnyugszik, hogy biztos nem hamarkodtad el a műtétet. Sokat várni nem szabad, mert ha már nem él, akkor súlyos egészségügyi problémáid lehetnek.

Kívánom hogy mihamarabb egészséges kisbabád legyen!!!!

2015. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem még várj és menj el másik dokihoz is.
2015. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as!

Köszönöm,kedves vagy nagyon :)

Hát reggel műtét előtt csinálnak még uh-t mindenképp.És a kórházban komolyabb a gpezet,Úgyhogy ha az sem mutatja akkor vége:(

2015. febr. 24. 20:34
 6/41 A kérdező kommentje:

Képzeld el,hogy nem valami jó a lelki állapotom...ezt feldolgozni nem könnyű.És neked van pofád lehordani azért mert nekem ilyen a szóhasználatom?Hát mit képzelsz???!

Igenis fontos ez a baba mert szerettük volna nagyon.És borzasztóan rossz,hogy ez történik...

De úgy döntöttem várok még egy hetet.Olvastam itt sikersztorikat.hátha

2015. febr. 24. 20:57
 7/41 anonim ***** válasza:
81%
Szia. Nagyon sajnálom :-( Viszont én is azt mondanám hogy várj picit,ha van rá lehetőséged nézesd meg másik orvossal is. Így nem lesz benned később kétely, mert igen hallani sikersztorikat. Drukkolok nagyon,és kitartást kívánok.
2015. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező ne idegeskedj ilyen majom miatt. Én tanácsoltam azt hogy várj még. És azért tanácsoltam mert énis így jártam és nekem happy end lett a vége. Nagyon nagyon remélem hogy nálad is így lesz. Kérlek mindenképpen írj hogy mi lesz.
2015. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a bíztató szavakat!Hát úgy döntöttem várok egy hetet,ha fejlődik azt Úgyis látni fogjuk és Bemegyek egy komolyabb uhra a kórházba.Nem akarom azt,hogy elvetetem most és azon őrlődjek,hogy mi lett volna,ha...?

Nem élem bele magam,de nem is adom fel rögtön!!!!:)

2015. febr. 24. 21:14
 10/41 anonim ***** válasza:
6%
Kedves édesanyád a majom. Egész addig sajnáltam és együtt éreztem vele ( 3 vetélésem volt), amíg azt nem írta, hogy kampec.
2015. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!