Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tévő legyek?

Pompom3 kérdése:

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Kislányom 9hónapos múlt.A nappali szopikat el hagyta már csak este szopizik,ha szopizik van hogy el alszik nélküle is.Mit adjak neki?-tejet tápszert üvegből nem fogad el.Viszont sok tejterméket eszik,nagyon szereti. Előre is köszönöm! :)
2014. dec. 6. 14:04
 1/3 anonim válasza:
Próbald meg a tejitalt vagy próbáld meg pohárból adni neki a tápszert.Az enyém ugyan 17 hónapos de 1 hete nem issza meg a tejitalt csak vizet kér elalváshoz.Én próbálom neki tejtermékekkel pótolni de ha nem kéri akkor úgysem tudsz mit csinálni.szerintem ne aggódj ha sok tejterméket eszik.
2014. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Első vagyok!Még annyi hogyha magától nem kell neki a cici és mégis elalszik akkor valószínűleg nem éhes és nem igényli a szopizást.örülj neki!Az enyém 2 hónapja kezdett cumizni üvegből bár szerintem a foga miatt.
2014. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!:)Semmit nem fogad el semmiből ami "fehér és folyik" :D Viszont ahogy írtam is,a tejtermékeket imádja,naponta eszik tejterméket.
2014. dec. 6. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!