Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélésem lehetett?

Spontán vetélésem lehetett?

Figyelt kérdés
Egy hete csináltam pozitív tesztet.Másnap doki,de nem látott semmit csak megvastagodott nyálkahártyát.Közben több teszt is pozitívat mutatott,digitális is.Tegnap délelőtt vérezni kezdtem.Elmentem dokihoz(nem saját,mert ő szabin van),aki meg sem vizsgált csak kikérdezett.Akkor még rendes volt a vérzés.Azt mondta,h korai szakaszban felszívódott a baba.Aztán este kijött belőlem egy 200ft nagyságú vérrög,de nem is fájt,semmit sem éreztem csak akkor láttam mikor wc-re mentem.Utána még párszor jött ki belőlem vér törmelék,ezek egész picik voltak.Azóta megint rendes vérzés,nem kell sok betétet cserélnem .
2015. márc. 4. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
nagyon úgy tűnik :(
2015. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bár nekem ehhez képest még majdnem két hétig szívhang is volt. Szal nem 1005, hogy le van játszva, de valóban nem kecsegtető
2015. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xeniah ***** válasza:
Valószínűleg az volt. Nem tudom, hogy azóta megbizonyosodtál-e róla, de ha most csinálsz egy terhességi tesztet, az elvileg megmutatja, mert mostanra már (2 hét alatt) kiürült a HCG a testedből, ha vetélés volt (tehát negatívat mutat).
2015. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!