Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ma 4+6 hetesen elvetéltem....

Ma 4+6 hetesen elvetéltem. Tegnap du. Erős menstruacios görcsök, reggelre vérzés. Az orvos semmit nem látott, meg petezsakot sem. A Hcg 11,38. Akkor be sem ágyazódott?

Figyelt kérdés
Nagyon halvány volt a tesztem és nem erősödött a második csik. Az orvos szerint a menstr. Kiurul es lehet próbálkozni. Nem is volt igazi terhesség?
2015. máj. 14. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kèmiai terhessèg volt, szóval nem neveznèm vetèlèsnek. Kivizsgàlàst nem igènyel, ha nem rendszeresen törtènik veled ilyen.
2015. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is volt hasonló, január 28-án nem jött meg, 30-án teszteltem halványat, aztán 3 nap múlva voltam orvosnál, semmit nem látott, de már barnáztam, arra nem adott semmi gyógyszert. Egy hétre rá elkezdtem görcsölni, vérezni, amivel ügyeletre mentem és bent tartottak 3 napig. azt mondta a doki h ez történt, de felejtsük el és ennyi. utána voltam vizsgálaton, minden rendben volt, kiürült teljesen. Mi ebben a hónapban kezdtük a próbálkozást, 30-ára nem várom.
2015. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szorítok! Es nem mOndta az orvosod mitől alakult igy?
2015. máj. 14. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Áprilisban nekem is volt kémiai terhességem. Elvileg be kellett hogy ágyazódjon anélkül nem termelődött volna hcg még minimális mennyiség sem. J
2015. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, ha a petesejt megtermékenyul, már akkor termel minimális hormont, azért id mutatják ki halványan a terhességi tesztek. Es a beagyazodas utan nő a Hcg szint, itt ugye nem, sőt, idővel csökken.
2015. máj. 15. 05:59
 6/7 anonim ***** válasza:

az orvos nem mondott okot rá. nekem hétfőn 258, szerdán 99, egy hét múlva 5 volt a hcg-m....

én arra gyanakszom, hogy mivel előtte mindig cickafark teát ittam hogy megjöjjön, így januárban is, ettől lehetett :( azóta nem ittam ilyen teát, utólag olvastam hogy okozhat vetélést, de januárba beteg is voltm, munkám sem volt, szóval több oka lehetett, de most már van munkám, szedek vitamint, egészségesen élek, szeretjük egymást a párommal és várjuk a babát :)

2-es vok

2015. máj. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyan igy jártam én is decemberben. A vérzés napján nekem 30 volt a HCG, és nem tartott tovább a vérzés egy sima menszinél. Rá egy hónapra ismét terhes lettem, most töltöttük a 20. hetet, de kaptam progi pótlást.
2015. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!