Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Laminária feltétele, ma lesz...

Laminária feltétele, ma lesz a műtét, de már most elkezdtem vérezni, így könnyebb feltenni azt a vackot?

Figyelt kérdés

Nagyon félek ettől a résztől és kicsit remélem, ha már most vérzek az azt jelenti, hogy nem túl zárt a méhszájam és könnyebben felhelyezik a pálcikát :S Valakinek hasonló tapasztalata?

Sajnos ikreket veszítünk el :(



2015. jún. 9. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nyílik meg ehhez a méhszájad, tehát nem nyitottabb attól, hogy elkezdtél vérezni. Nagyon sajnálom.:(
2015. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Kár, pedig reméltem, hogy talán picit egyszerűbb lesz. Nem úszom meg :(

Köszönöm még egyszer a gyors választ.

2015. jún. 9. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyébként egyáltalán nem volt kellemetlen, ha ez megvigasztal picit, ne félj tőle, túlesel rajta.
2015. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen vigasztal, majd mantrázom, hogy csak pár perc és az új pici érdekében kell :) Köszönöm.
2015. jún. 9. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Remélem már túl vagy rajta.....sajnálom.
2015. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen túl vagyok rajta és 10000szer jobban féltem, ehhez képest még a dokit is kérdeztem, hogy ez mi? ennyi volt? És ez most komoly? Kb vigyorogva szálltam le az asztalról. Szerencsém volt, kedves dokik és nővérek voltak és így nem volt olyan nagy a trauma. A Picikéimet persze elsírattam párszor, de ez természetes. Testileg minden ok lelkileg meg majd jobb lesz és leszek én még anyuka :)
2015. jún. 10. 17:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze,hogy leszel Te még Anyuka!Mielőbbi gyógyulást kívánok,testileg,és lelkileg is!
2015. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. jún. 11. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!