Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Miért nem vérzek Missed ab...

Miért nem vérzek Missed ab műtét után?

Figyelt kérdés

Tegnap elott tágitottak lamináriával kegyetlenul görcsöltem tőle hogy h le is izzadtam es amikor felakartam álni ossze is estem nem birtam kicsit olyan is volt mintha valami ki akart volna jonni aztán bumm elontott a vér,folyt belolem es a fajdalom is megszunt! Tegnap reggel mutottek,mutet utan folyt meg belolem ki vér de nem vészesen utana csak keves volt nagyon. Ma reggelre meg egy csepp vér sincs!!

Ez igy normális vagy valamit elszurt az orvos?


2015. jún. 3. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány hetes volt. Ha az elején volt még, akkor valószínű jól kiűrítették a méhet, ezért nincs vérzés.
2015. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
8 hetesen veteltem el de benne az embrio 9mm es volt
2015. jún. 3. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia "Sorstárs"! Nekem elsején volt a műtét, szintén 8 hetesen vesztettem el a babámat. :( A lamináriát én is kegyetlenül megszenvedtem, mondjuk én "csak" görcsöltem kegyetlenül, nem véreztem közben. A műtét után egyszer véreztem rendesen (kb mensi mennyiség, de csak egyszer), azóta pár csepp volt csak nekem is, tegnap és ma már semmi... Azt hallottam, ha jól sikerült kitisztítani a méhet, akkor nincs v csak kevés a vérzés. Jobbulást Neked!
2015. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben :)

Viszont kívánom a jobbulást neked is

2015. jún. 4. 16:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is csak nagyon kevés van, 1 nap után inksább csak rózsaszínes, de azért picikét görcsölgetek.

Szerintem jól csinálta az orvos, jól kiürítette, ezért nem vérzünk.

Ha tiszta, nincs mi vérezzen.

Nekem azt mondták, akár 4 hétig is lehet barnázás.

A lelki fájdalom óriás! :(

2015. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!