Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Gond ha valaki terhesen napozik?

Iza84 kérdése:

Gond ha valaki terhesen napozik?

Figyelt kérdés
12Hetes terhes vagyok a harmadik gyermekemet várom. Kivittük a gyerekeket a strandra, egész nap a napon voltam, nagyon leégtem. A hátam a vállaim a combom és hát a picim is. A strand elötti napon vettem észre hogy mozog a magzat, a strandon még éreztem. De másnap már nem. Nagyon fáj ahogy leégtem,és sajna utolag jutott az eszembe hogy ez nem e árt a babának. Most viszont nsgyon aggodom. Egy hét mulva kell vissza mennem az orvoshoz. Szerintetek megvárjam ezt az egy hete vagy menyek elöbb el az orvoshoz??A hasam amugy nem fáj.

2015. júl. 6. 21:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocs a helyzelen írásért de folyton lefegy a gép.
2015. júl. 6. 21:59
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért voltál egész nap a tűző napon?! A 2 gyerek is kint volt? Hőség van, magas UV...


A babának az árthat, ha kiszáradsz, hőgutát kapsz, rosszul leszel.

2015. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
A babának nem hiszem hogy árt, ő ott védve van, de te attól még nagyon felelőtlen vagy, a leégéstől rákos is lehetsz, tönkre megy a bőröd is, miért nem használtál megfelelő fényvédőt? Minden nap használni kell, nem is csak strandon, napozáskor, hanem akkor is ha csak a boltba ugrasz le. Remélem a gyerekekre legalább szoktál kenni...
2015. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha felhevul a magzatviz akkor az nem jó. Az akkor ha a test is felhevul, szauna és szoli pl de a sok napozásnak is lehet veszélye. A baj nem a leégés, hiszen az a te borod. Az meg hogy erezted előtte mozogni.. eleinte szerintem az előző kettőt sem erezted minden nap nem? Mármint az elején.. azért ilyenkor kevés az a mozgasuk ami érezhető is, lehet akkor aznap pont úgy fordult.
2015. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha nagyon aggódsz akkor holnap keresd fel a dokidat. Bár elvileg a napokban kell menned, nem? Akkor rákérdezhetsz, de én nem várnék.
2015. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Használtam naptejet, a gyerekekre is nekik semmi bajuk nem lett kicsit barnultak. De nekem nem használt, tudom hogy felelőtlen voltam és gondolkozhattam volna elöbb is. De sajnos megtörtént. És csak bizom benn hogy nincs nagy baj, ha nem fáj a hasam.csak az égés miatt.
2015. júl. 6. 22:05
 7/12 anonim ***** válasza:
3. gyereknél azért már vigyázhatnál kicsit rájuk, mindenhonnan az folyik, mire kell figyelni ilyenkor. 12 hetesen azért így is extra korán érzed a magzatmozgást, ha 3. gyerek. De akkor azt is tudhatnád, hogy ilyen korán még nem lehet érezni rendszeresen (tehát attól, hogy egyik nap érzed, másnap nem biztos), meg azt is, hogy állandó a testhőmérsékleted, nem vagy hüllő. A baba a pocakban nem tud leégni, ha te nem érezted, hogy meggyulladsz, akkor neki sem volt bent melege...
2015. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Ha a maghőmérséklete az anyai testnek átlép egy bizonyos mértéket, az károsíthtja az a magzatot.Hogy ez megtörtént-e, csak orvosi vizsgálat tudja kideríteni.

Nézess rá orvossal.

2015. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért voltál egész nap napon?
2015. júl. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem a kérdésre válaszolva, de én 11+4 napos vagyok a harmadikkal, és én is éreztem már, hogy "simiz" .Sőt, amikor este a férjem a hasamra tette a kezét, akkor egyszer csak odabökött :)Ő is érezte-megjegyzem, tisztában vagyok vele, hogy lehetetlen, hiszen a baba vagy 5 cm és pár gramm, de mi tudjuk, hogy ő volt! :)
2015. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!