Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy barnultok terhesen? Már...

Hogy barnultok terhesen? Már aki nem napozik, hogy oldja meg? Lehet kozmetikusnál testfújást alkalmazni?

Figyelt kérdés

Állítólag természetes és UV menteset is lehet kérni kozmetikusnál.Própált már ilyet valaki?Persze tudom hogy krémek is vannak,de nekem eddig egyik sem tetszett,foltokban jött le,nem is tartott sokáig,és nem is barna voltam tőle hanem sárga.Gondolom a soli meg szóba sem jöhet (?)

26 hetes kismami



2013. jún. 24. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan fontos ez? Koncentrálj a szülésre, pocakosan tök mindegy h fehér v. barna vagy, csak a hasadra terelődik a figyelem.
2013. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
nekünk van itthon medencénk, ha abba pancsolok egyből elkezdek barnulni, bár ez a bőr tipustól is függ! Én úgy gondolom h egy hónapban egyszer a szoliba való fekvés/állás (6percre) nem okoz semmi gondot. A test fújjást még nem probáltam mert hallotam olyat h az is foltokba távozik..
2013. jún. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lefújás is foltosan kezd kölni kb 4-5 nap után! hogy mindig szêp legyen hetente kell csinêltatni szóval nem olcsó! Ên sem értem miért olyan fontos ez babásan de persze a te dolgod! Egyébként ha a krémet alaposan elkened nem lesz foltos!
2013. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én amióta terhes vagyok, úgy barnulok a napon hogy csak na! Fele annyit vagyok kinn mint tavaly, de olyan mintha nyaralásból jöttem volna. Próbálj kimenni a napra. A fújást nem merném, mondják hogy természetes, de azért a festék beszívódik a bőrödbe, hááát.. én nem merném.
2013. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Én nem mennék fújásra,főleg nyáron ilyen szép időben.

Bőrőn kerseztül állítólag sokkal ártalmasabbak a vegyszerek(krémek,testápolók) mintha lenyelnéd.

Én bió kakaóvajat használok és 1-1 órát kifekszem a napra.

Nagyon jól barnulok,csak vigyázni kell a terhességi foltokkal hamar kijönnek,főleg az arcon.Már 2x kijött nekem,d ahogy abbahagyom a napozást pár nap múlva elmúlik.

21+3 hkm

2013. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En napozok - esszel. Figyelek, h ne egjek le es ne kapjak hogutat. Mult heten szepen le is barnultam. Ha nem lesz most jo ido, heti 1x 6percet szolizni fogok.
2013. jún. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lues ***** válasza:
100%
Meg sem fordul a fejemben, hogy barnulnom, napoznom kéne. Elmegyek boltba, sétálok egy kicsit a szabadban, de a picim egészsége fontosabb, mint a fújás, szolizás esetleges hosszas napozás csak azért, hogy barna legyek! Nem lehurrogni akarlak, félre ne érts!
2013. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy,a mom-nál van egy szalon, ami jó, nem leszel foltos, gép fúj, nem ember. 5 e ft/ alkalom, 10 napig tart a szín és barna leszel, nem sárga. De mindenféle kozmetikushoz ne menj, én csak rosszakat hallottam, mert ember nem fúj olyan pontosan, mint egy gép, foltos lehetsz. A szolit felejtsd el! Egyébként, ha minden nap kimész sétálni, időt tölteni a napra, simán lebarnulsz!
2013. jún. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!