Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után 5 hét elteltével...

Vetélés után 5 hét elteltével sem jött meg, normális ez?

Figyelt kérdés

21 hetesen volt egy "spontán vetélésem", műtéttel végeztek egy gyógykaparást utána. Azóta eltelt 5 hét és még nem jött meg. Tegnap elmentem orvoshoz mindent rendben talált mondta hogy kezdjem el szedni a Permenst, hogy elősegítsük a peteérést.

Igy,hogy meg sem jött még és gyógyszer is kell, hogy legyen peteérésem így nehezebb lesz újra majd teherbe esnem?



2015. júl. 8. 14:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsánat, Premens az a gyógyszer amit szednem kell.
2015. júl. 8. 14:37
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem 5. héten jött meg. Elvileg 4-6 hét. Máj.30-án volt nekem a befejezés 20+5 hetesen. Neked mondtak vmit, hogy mi lehetett az oka?
2015. júl. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy veled is megtörtént ez a szörnyűség:(

Nem mondtak semmi okot nem találnak, a "természetre van fogva az egész".

Neked mit mondtak mi volt a gond és mikor próbálkozhattok újra?

2015. júl. 8. 15:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem 6. héten jött meg. Nekem "csak" 11 hetes volt.. Nagyon sajnálom lányok, hogy nektek is át kellett élni ráadásul már nem épp első trimeszterben..! További sok sikert és mielőbbi problémamentes babavárást !
2015. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Félidőben történt a spontán vetélés .

Az első mensesem 34.napra megjött szépen 5nap alatt lezajlott.A második 42.napra

HA gondolod írj privát levelet.

Mennyi éves vagy?

2015. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 34. nap jött meg (a befejezéstől számítva), 3 napig tartott ugyanúgy, mint terhesség előtt. Szeptember elején már próbálkozhatunk újra. 33 éves vagyok, első baba..
2015. júl. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab után, pont 6 hétre jött meg.
2015. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csak 6 hetes voltam, de nekem 7.héten jött meg a vetélés napjától számítva :( sajnálom :( :(
2015. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nektek az orvosok mit mondtak, hogy mennyi idő után lehet újra próbálkozni?

Nekem előszőr 3 menszeszt mondtak hogy vájak meg, múlthéten meg a kontrollon az orvosom azt mondta, hogy egy rendes menszeszt váejak meg és utána lehet.

Meddig várjak szerintetek?

2015. júl. 13. 10:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Először nekem is 3at mondtak, de kontrollon egyen már túl voltam, és mivel minden oké volt azt mondta a doki,h még egy normál menzesz és hajrá :)
2015. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!