Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi ideig fájhat szülés...

Mennyi ideig fájhat szülés után odalent? Természetes szülés és gátmetszés esetén normális az, hogy jobban fáj 10 nap elteltével, mint korában?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jobban fáj, az biztosan nem normális. Lehet, hogy elfertőződött a seb.
2010. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, ma jól meg is néztem magam (először azóta), de meglepően "jól" néz ki. De lehet, hogy doki lesz belóle...
2010. jan. 24. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:

A seb fáj,vagy a csont?Mert nekem a csont még utána egy-két hónapig is úgy fájt,mintha valaki jól középen rúgott volna. :-) Főleg mikor front volt.A seb is fájhat olyankor,és azt hiszem most épp front van.Mindenesetre ha nem javul,akkor irány a doki.

Jobbulást!

2010. jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Frontra még évek után is érzékeny az a terület. De az, hogy jobban fáj, hát nem tudom, én tényleg dokihoz mennék a helyedben. (1. voltam)
2010. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem semmi komoly, minden esetre ha holnap sem lesz jobb, felhívom a dokit. Egyébként nem igazán tudom behatárolni, hogy mi/hol is fáj. A legrosszabb állni.
2010. jan. 24. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!