Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Muvi abortusz utan meddig...

LRA kérdése:

Muvi abortusz utan meddig normalis az alhasi fajdalom, es meddig nem szabad csinalni semit?

Figyelt kérdés

Sajnalatos modon a terhessegem 12 heteben elhalt a magzat, es a szivhang hianya miadt muvi abortuszt kellett vegezni. Pedig az elso gyerek lett volna. Ugy halottam h 3 nap utan mar lehet egy kis haztartasi munkat vegezni.

Tapasztalatok?


2015. júl. 25. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 5 nap után mentem dolgozni,de csak óvatosan. Házimunkát már végeztem pár nap múlva.. Mindig annyit csinálj amire azt érzed nem megerőltető, és nem növekszik hirtelen a vérzés mennyiség:)Nekem 1-1 nehezebb súly emelése után jelentkezett .. Sportolni csak szigorúan 2 hét után mehettem. 6 hétig tilos az ülőfürdő, szex, stb,de ezeket gondolom orvosod is elmondta. Nekem is első baba volt, majdnem hasonló mint a tiéd, csak enyém 10hetes volt...:( Kitartást!
2015. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy neked is át kellett ezt élni :S Én másnap már vásárolgattam nem tudtam a fenekemen ülni fájt is a hasam, de semmi több, másfél hétig pecsételtem utána minden elmúlt, 6hét szexmentes élet, de ezt a doki felülbírálhatja a kontrollon, amire én 3 hét után mentem. Ez gondolom sok mindentől függ.


Emelni ne emelj nehezet egy hétig, de a tested úgyis jelez, ha valami sok, akkor ha teheted pihenj le kicsit.


Jobbulást és kitartás, leszel még anyuka :)

2015. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom. es nektek a melletek nem duzadt meg? Kaptatok ra valamit, vagy csak borogatattok?
2015. júl. 26. 11:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen...csupán fájtak még a melleim egy pár napig, ami lehetséges a hcg tartalom matt hiszen nem ürül ki túl gyorsan.
2015. júl. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!