Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek a 12. heti Uh előtt...

Akinek a 12. heti Uh előtt halt l méhen belül a babája (vérzés és görcsök nélkül), az mikor és hogyan tudta meg?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok a kérdésért, ami ilyen sebeket szakít fel. Az orvosom nem híve a gyakori UH-nak, ezért a szívhang megállapítása után csak 4 héttel hívott vissza kontrollra, akkor már 12 hetes leszek, ez egybeesik a genetikai UH-val is. Addig tehát semmi visszajelzésem nem lesz arról, hogy a baba jól van-e. Volt már missed ab-m, de még azelőtt, hogy a szívhang egyáltalán megjelent volna, ott azért volt több UH, mert a szívhangra vártunk, így hamar kiderült, hogy a terhesség nem fejlődik.


Ha most ne adj' Isten baj lenne, akkor nem is venném észre, csak a 12. heti UH-n derülne ki?


2015. júl. 28. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a hetedik héten mentem először uh-ra és ott derült ki, hogy az ötödik héten megállt. 8 hetesen jött meg. Én furcsán éreztem magam, nem volt étvágyam ami a kőv trrhességeknél nem volt jellemző. Szóval majd 3 hetet hordtam ugy sajnos.😢
2015. júl. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Panka08 ***** válasza:

Én 12. heti UH-ra mentem, ahol kiderült, hogy "meghalt". Semmi "extra" érzetem nem volt. Se görcs, semmi. Sajnos van ilyen, hogy csak az orvos veszi észre... :(


Azóta van egy 2 éves kis csodánk, s ma reggel pozitívat teszteltem... Minden kezdődik előröl... :) Aggódás, öröm etc... Csak ez első 3 hónapon legyek túl...

2015. júl. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

gratulálok a pozitív teszhez:)!


És nagyon sajnálom. Hidegzuhanyként éri az embert, amikor minden előjel nélkül egy "rutinvizsgálat" során derül ki a baj.....

2015. júl. 28. 09:45
 4/7 Panka08 ***** válasza:
Köszi! Majd ha letelt a 12 hét elhiszem, hogy jön. Addig fentartásokkal kezelem. Megtanultam... :-/
2015. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen mentem először uh-ra minden rendben volt, szívhang még nem volt, így utólag nem is értem, de 3 héttel későbbre hívott vissza a doki 9.hétre. Ott kiderült, hogy elhalt a babám...illetve babáim ..ketten lettek volna. Mindez a doki szerint első vizsgálat után 3-4 nappal.

Így majdnem 3 hétig hordtam őket mosolyogva :(


Én bánom, hogy nem mentem vissza korábban, nekem nem volt semmi vérzésem semmi jele, hogy gond lenne, talán annyi, hogy a rossz hír előtt 4 nappal enyhültek a tüneteim, mellfájás megszünt és éjjel sem keltem fel pisilni.


Hetente butaság uh-ra menni, de szerintem mivel 12. hétig mondják a kritikus időszakot kéthetente érdemes lenne elmenni. És javaslom neked is, ha nagyon aggódsz inkább menj el majd még egyszer a 12. heti előtt, bajod abból nem lesz akár másik dokihoz is. Az se jó, ha addig ezen rágódsz és csak aggódsz, ha másért nem a nyugalmadért :)

2015. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én a héten lettem volna 12 hetes. Megbeszéltük a dokival a vizsgálat időpontját is. Tegnap reggel azonban pisilés után enyhe véres nyákot láttam a papíron. Nagyon megijedtem, azonnal be is mentünk a kórházba (csak, hogy megnyugtassanak). Rossz hírt közöltek, a baba méretei alapján 10. héten meghalt. Semmi jelét nem éreztem, minden terhességi tünetem meg volt. Hacsak az 5 napja tartó hasmenést nem tekintjük annak... ugyanis állandó szorulásom volt előtte. Tegnap délutántól pedig iszonyú fejfájásom van, ami semmilyen gyógyszerrel nem szűnik. Holnap megyek műtétre, lelkileg teljesen padlón vagyunk a párommal együtt.
2015. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


kedves Utolsó válaszoló, rettenetesen sajnálom, ami történt, kitartást és csak előre nézz!

2015. júl. 30. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!