Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
sziasztok! Mar a masodik menzeszemen vagyok tul, missed ab utan.Lassan ket hete mult el a masodik, 1-2 napja eszleltem, hogy barnas folyadek ,,jon,, belolem neha. Orvoshoz kesobbre kaptam idopontot.... Nem tudom mi lehet ez, talan baj van? Ha volt valaki igy, leirna hogy vele mi volt?
2015. aug. 13. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet ovus vérzés. Már elmúlt?
2015. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem volt 2 missed ab-om is szeretnék segíteni, de én ilyet nem tapasztaltam. De szerintem, vagy valami hormon, vagy ahogy az előttem írták ovukor szokott ilyen lenni. de szerintem valami hormon szint változás miatt van.
2015. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom hogy olyankor lehet ilyen, viszont nekem sosem volt. Hozzá tenném, ez volt a második alkalom hogy ilyenen estem át, most annyi különbséggel, hogy elötte beindult, valamiért attól tartok hogy most baj lett, amit nem vettek észre, vagy kesöbb indultam a kórházba es azért. Én már nem is tudom mi van, mit kezdjek ezzel az egesszel :(
2015. aug. 13. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:

szia kedves kérdező, én most élem át ami te, nekem még a hasam is fáj.

voltál orvosnál mi lett veled? jobban vagy? megköszönöm ha megírod a történeted.

2015. okt. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnalom hogy neked is ilyenen kell atmenned, gyogyulj fel mihamarabb, testileg es lelkileg is :* Nalam azota semmi gond -lekopogom- , valoszinuleg ez egy normalis dolog volt nalam, nem fordult azota elo. A hasfajas(gondolom gorcsolsz) tudtommal normalis, de ha nagyobb mereteket olt, akkor orvos. Ha lazad nincs, szerintem rendben leszel. Nem mostanaban irtal, valoszinuleg mar nem is faj, ugye? Amig verzel, ugy hiszem a gorcs, az egyenileg valtozo, nalam nem volt egyik mutet utan sem, de nekem akkor se faj amikor rendes menzeszem van :)
2015. okt. 12. 14:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!