Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mit lehet erezni veteles eseten?

Mit lehet erezni veteles eseten?

Figyelt kérdés
Ha kezdodik a menstruacio is.
2015. szept. 4. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy vetélsz és menstruálsz egyszerre.
2015. szept. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagyis en azt tapastaltam tegnap delutan, hogy keveske kb 1 oras barnazas utan picike ver kovetkezett, majd este egy kb 3 cm es verdarabka, azota mar most meg verzes is alig van ar. Ez lehet veteles v. nem? Mert olvasom, veteles utan sokan 2 hetig is verzenek. Remelem nalam ez nem volt veteles. Csak azt nem ertem, akkor most mitol verzek kicsit .
2015. szept. 4. 12:33
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi h. irtal. De legyszike ird mar meg ha pici barnazas volt, azutan mi van ha veteles lett volna. Vagy csak a veteles maga hogy kezdodik.
2015. szept. 4. 12:34
 4/8 anonim ***** válasza:

mert tudod, hogy terhes vagy? vagy csak talalgatsz?

vetelesrol beszelve nem mindegy am, hogy hanyadik het...

2015. szept. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én semmit nem érzetem, csak váratlanul elkezdtem vérezni.
2015. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vérzés.. nagy mennyiségben, mint a menstruáció első napjain. Esetleg még társulhat hozzá görcsölés.

Egyszerre nem mehet a kettő. Ha van menstruáció, nincs terhesség ergó nincs vetélés.

Ha meg van terhesség akkor az nem menstruáció hanem vetélés ilyen formában.

2015. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, akinek a 4. hónapig megjött (odáig nem is sejtette) és egészséges babája született!
2015. szept. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Na ez az, hogy az egyik barátnőm is sokáig nem tudta, hogy terhes, mert nem maradt ki a vérzése. (Most meg már mindjárt szül) Szóval igenis lehet egyszerre menstruálni meg terhesnek lenni.

Pont ez most az én bajom is, hogy nem tudom, hogy időben megjött, extra erős mensiről van szó (de akkor meg miért maradt el aznap az alhasi görcs stb.), vagy terhes voltam és elvetéltem. Szóval a kérdés nálam is fennáll, remélem, tud valaki okosat mondani.

2015. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!