Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hirtelen egyik óráról a...

Hirtelen egyik óráról a másikra mitől nyílhat ki teljesen a méhszáj?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert 3 hónapja volt 21 hetesen egy vetélésem. Megelőző napokban volt többször keményedésem amira Magbe B6-ot szedtem, az ominózus napon délelőtt még a doki is megvizsgált rendben talált mindent és rá pár óra múlva este 7kor picit véreztem irány a kórház de akkor már nagyon görcsöltam és 4-5 újjnyira nyitva voltam. Megkellett szülnöm a kisfiamat amit azóta sem tudok feldolgozn:( Az okát nem tudták megmondani, a vizsgálatok és a szöveten sem vezetett eredményre nem találtak semmi rendellenességet.

Kérem aki tud sz segítsen hátha megtalálnám egyszer a választ arra, hogy miért veszítettem el a kisfiamat ilyen korán.



2015. szept. 4. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon sajnálom, ami veletek történt! Pontosan a kérdésedre a választ nem tudom, hogy miért is. Én is így jártam még 2012-ben 20 hetesen veszítettük el a kisfiùnkat méhszájgyengeség miatt. Ùjra kismama lettem és akkor a 30. hétig sikerült benttartani. Koraszülött kislányom most 28 hónapos. Pedig mindkét terhességnél szedtem a magnerotot. Most ùjra babát várunk, orvos szerint a 34. hétig is hùzhatjuk. Sok pihenés, fekvés, magnézium. Kitartás!

2015. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Írhatok privit neked? :)
2015. szept. 7. 12:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze!
2015. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!