Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 napja késik a baba, fent...

3 napja késik a baba, fent van és teljesen zárt a méhszáj, holnap befektetnek a kórházba. Valaki valami biztatót tud írni?

Figyelt kérdés
Az ovum szerint 3 nappal később fogajt, de az is lejárt ma..A kórházban meg szeretik inditani a szüléseket. Ráadásul ma nst alatt végighallgattam egy szülést, szegény nő nagyon ordított... Most már félek rendesen:( Attól is hogy szülnöm kell meg attól is hogy még nem jön a baba. Normális hogy semmi nem történik a méhszájammal még mindig?
2015. aug. 13. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Tehát most tartasz 40+0-n? És meg akarják indítani? Minden ok nélkül? Írjak bíztatót? Ne menj be! Mondhatsz és mondj is nemet!


A szülés fáj, ordítani pedig szabad. Ez ilyen dolog. De az, hogy orvosi türelmetlenségből kiűzzék belőlem a gyerekem, amikor még bőven 2 hetet is bent maradhatna, ... nah, az nekem nem fér bele.


Az, hogy a kórházban szeretik megindítani a szülést speciel engem nem érdekel. Nemet mondok és kész. Semmi okuk arra, hogy ezt tegyék és védem a gyerekem, azért vagyok az anyja.

2015. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Holnap csak befektetnek, ha minden ok várnak pár napot de terminus után 1 héttel indítani szokták
2015. aug. 13. 13:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért?
2015. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Én is így voltam, és aznap hajnalban, amikor be kellett volna feküdnöm, magátol megindult a szülés :) szoval hajrá! nemcsak orvosi hepp és kényelem, hanem adott esetben a baba egészsége is indokolhatja, h megindítsák a szülést. Kiabálni lehet, de nem érdemes, elveszi az erőd. Akárhogy is lesz, pár nap és a kezedben tarthatod a picit, erre gondolj!
2015. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
beszélj a babával, hogy jöhetne, nagyon várod. a baba össze van kapcsolva az anyával, érti :)
2015. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es ugye ez Vácon volt? Én is ott szeretnek már:)
2015. aug. 13. 14:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért kell megindítani, mert ezer oka lehet, hogy még nem indult be a szülés és ezekből az okokból nem mindegyik az, hogy még nincs itt az ideje! A túlhordásnál az oxigénhiányos állapotok valószínűsége megnő, mert elöregszik a lepény, romlik a tápanyag és oxigén áramlás.

Bízd az orvosodra, hogy mit tesz! Ő ért hozzá, ne hallgass az itteni laikusokra!

2015. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Egyrészt nem vagyok laikus, másrészt, ha romlik a lepényi keringés, vagy a baba állapota, annak jelei vannak. Ez itt "szokás"ból megy, és nem azért, mert bármi indokolná. Meglepő számomra, hogy ez mennyi anyát nem érdekel. Nem csak ebben a kérdésben, hanem úgy általában a szülészeten.
2015. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 piroska és a farkas ***** válasza:
Vácon volt, igen!
2015. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

DE igen, érdekel! Téged meg az oxigénhiány nem érdekel, aminek az esélye nő a túlhordással! Én meg ilyen gyerekekkel foglalkozom! Na meg a méhen belüli elhalás veszélye is, sokszor hirtelen, előjel nélkül.

A szülés csak egy dolog. Nekem az a legfontosabb, hogy a gyerekem egészséges legyen! Nem tervezek tizet szülni, hogy abból szelektálódhassanak..

2015. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!