Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Augusztus 27. -én volt abortus...

Augusztus 27. -én volt abortuszom és múlt héten szerdán ismét elkezdtem vérezni. A doki felvett egy hét betegállományban Nem túl rövid idő ez? Félek ismét vérezni fogok.

Figyelt kérdés
Antibiotikumot is felìrt,mert be is gyulladt . Elèg nehèz munkát csinálok, egy raktárban dolgozom ahol nèha nehèz kartonokat kell emelgetnem.
2015. szept. 14. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem szólsz erről az orvosnak? Tudja, hogy fizikai munkát végzel, vagy azt gondolja, hogy ücsörögsz a székben és pötyögsz a gépbe?
2015. szept. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szólj az orvosnak hogy fizikai munkát végzel és írjon még ki mert nem vagy jól. Abortusz után 6 hét a tisztulás egyébként ugyan úgy mint vetélésnél (nekem az volt). Egy hónapig véreztem aztán nagyobb fizikai megterhelésre újra vérezni kezdtem. Ebből tudtam, hogy még idő kell.
2015. szept. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez ugyan olyan megterheles a mehednek mint a szules. 6 het pihenes kotelezo. Foleg ha nem akarsz szovodmenyeket.
2015. szept. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon rövid idő az az egy hét. De nem mondta az orvos h menjél vissza? Márcsak azért kérdezem mert amikor én veszélyeztetett terhes voltam azt mondta az orvos h legelsőnek csak egy hétre tud kiírni és hogy menjek vissza. Utánna meg csak 2 hetekre tudott kiírni.
2015. szept. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy vissza kell menjek de nem mondta. Tudja, hogy hol dolgozom. Szerdán vissza megyek akkor.
2015. szept. 14. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!