Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 19 napos menstruációs ciklus...

19 napos menstruációs ciklus 3 hónapja. Volt már ilyen valakinek, hogyan sikerült megoldani?

Figyelt kérdés
gyereket szeretnénk, ovulációs teszten első hónapban a 8. napon volt uvuláció, második és hónapban a 15.napon és a 19 napon megjött. ( nagyon élénk piros színű, kb 3 napig)

#vérzészavar #rövid menstruációs ciklus
2015. szept. 7. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Leginkább orvos tudja megoldani, főleg, ha korábban hosszabb volt a ciklus.
2015. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jövő héten megyek, csak tapasztalatokra lennék kíváncsi volt e hasonló valakinek.
2015. szept. 7. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Miután abbahagytam a fog. gátlót kb 2 hónapig két hetente megjött. Orvosnál is voltam vele. Nem találták meg mi okozta, de 2 hónap után normalizálódott a ciklusom.
2015. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a HSG után beállt a mensim 19 napra. mindig a 6 napon volt ovum. Én vettem a panaromtól málna D1 rügykivonatot, nekem az állította be újra 28 napra.
2015. szept. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!